Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.08.2014Äriregister
- Aadress
- Lembitu tn 1, Pärnu linn, Pärnu linn, 80028 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5041839Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101786126MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2502,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 160 168 € | 42 620 € | 440 063 € | €474k | 5 | 29.04.2026 |
| 2024 | 487 328 € | 616 € | 397 444 € | €437k | 5 | 02.05.2025 |
| 2023 | 957 461 € | 11 758 € | 396 828 € | €471k | 6 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 313 545 € | 351 135 € | 385 070 € | €446k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 323 426 € | 499 € | 33 935 € | €128k | 5 | 22.08.2022 |
| 2020 | 230 766 € | 20 019 € | 33 436 € | €107k | 4 | 30.06.2021 |
| 2019 | 204 806 € | 379 € | 13 417 € | €95k | 4 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 89 964 € | 11 698 € | 8460 € | 5 |
| 2025 | 1 222 686 € | 113 905 € | 34 453 € | 7 |
| 2024 | 818 388 € | 85 589 € | 32 777 € | 7 |
| 2023 | 909 290 € | 66 351 € | 34 168 € | 8 |
| 2022 | 1 385 390 € | 138 866 € | 28 842 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €90k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €188k | €327k | €455k | €253k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €17k | €47k | €29k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €8k | €11k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €337k | €107k | €216k | €158k |
| Riigimaksud 2024 | €50k | €13k | €15k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €264k | €147k | €262k | €237k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €10k | €20k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €171k | €504k | €390k | €320k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €48k | €44k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €9k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 10 | 8 | 9 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiToetused (1 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
8212 €
Riigihanked (2 · €393k)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 28.02.2025 | Osaühing Valtu Spordimaja | 365 500 € | |
| 11.04.2019 | Mittetulundusühing JK Pärnu Poseidon | 27 944 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.07.2023
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 7 · Olek: Jõustunud
06.07.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.05.2022
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
26.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.05.2019
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 5 · Olek: Jõustunud
13.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30053980 / 2 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.08.2014
Esmakanne
Ä 30053980 · Olek: Jõustunud
04.08.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Mikko SelgJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Germo KarroJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Piia Karro-SelgAsutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet