Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.09.2014Äriregister
- Aadress
- Endla tn 1bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53469223Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 309 984 € | 53 580 € | 260 500 € | €307k | 20 | 22.04.2025 |
| 2023 | 1 097 555 € | 104 464 € | 244 423 € | €276k | 17 | 30.06.2024 |
| 2022 | 821 988 € | −43 058 € | 155 701 € | €181k | 15 | 29.06.2023 |
| 2021 | 726 721 € | 48 563 € | 215 540 € | €244k | 15 | 12.08.2022 |
| 2020 | 604 175 € | 97 280 € | 166 977 € | €186k | 13 | 13.07.2021 |
| 2019 | 366 331 € | 47 878 € | 84 697 € | €96k | 10 | 09.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 58 429 € | 60 277 € | 18 |
| 2025 | — | 327 983 € | 334 494 € | 18 |
| 2024 | — | 328 933 € | 345 441 € | 22 |
| 2023 | — | 242 672 € | 251 215 € | 20 |
| 2022 | — | 229 970 € | 239 219 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €58k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €60k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 18 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €98k | €86k | €69k | €76k |
| Tööjõumaksud 2025 | €95k | €90k | €71k | €79k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 19 | 19 | 18 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €82k | €76k | €88k | €84k |
| Tööjõumaksud 2024 | €86k | €79k | €92k | €88k |
| Töötajaid 2024 | 24 | 24 | 22 | 22 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €63k | €60k | €57k | €63k |
| Tööjõumaksud 2023 | €66k | €60k | €59k | €67k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 15 | 17 | 20 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €63k | €52k | €55k | €59k |
| Tööjõumaksud 2022 | €63k | €55k | €58k | €63k |
| Töötajaid 2022 | 18 | 18 | 19 | 19 |
Toetused (1 · €351k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISIda-Viru väike- ja keskmise suurusega ettevõtjate investeeringute toetus 2. voorÕiglase ülemineku fond (ÕÜF)2026
351 040 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded18.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.04.2025
Muutmiskanne
Ä 40037957 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40037957 / 5 · Olek: Jõustunud
28.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
28.09.2020
Muutmiskanne
Ä 40037957 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40037957 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40037957 / 2 · Olek: Jõustunud
26.09.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
26.09.2014
Esmakanne
Ä 40037957 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Juta KoganJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte