Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.09.2014Äriregister
- Aadress
- Jõe tn 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10151 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +358 443000030Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101904186MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 2549008BOZ33UQJ9RO93 · väljastatud 12.10.2017GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiJR
Sünniaeg 1977 · 49 a · tegelik kasusaaja alates 31.10.2018
Tegelik kasusaaja
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiNoreply Holding OÜ on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€64kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€264kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64 449 € | 264 411 € | 1 396 590 € | €1.5m | 2 | 18.06.2025 |
| 2023 | 135 083 € | 262 798 € | 1 182 803 € | €1.3m | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 339 059 € | 134 553 € | 1 026 955 € | €1.3m | 2 | 28.06.2023 |
| 2021 | 125 230 € | 548 772 € | 1 019 952 € | €1.3m | 2 | 15.09.2022 |
| 2020 | 180 114 € | 224 627 € | 514 579 € | €664k | 2 | 08.10.2021 |
| 2019 | 212 750 € | 205 940 € | 299 281 € | €453k | 2 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 600 € | 1973 € | 2097 € | 1 |
| 2025 | 889 017 € | 111 965 € | 8870 € | 1 |
| 2024 | 78 844 € | 31 903 € | 31 982 € | 1 |
| 2023 | 156 582 € | 36 523 € | 33 320 € | 2 |
| 2022 | 280 293 € | 36 972 € | 9301 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €15k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €2k | 124 € | €878k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €106k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €33k | €16k | €16k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €9k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €9k | €9k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2023 | €98k | €25k | €13k | €21k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €47k | €77k | €97k | €59k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €11k | €15k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10200545 / M3 · Olek: Jõustunud
11.10.2018
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 7 · Olek: Jõustunud
27.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10200545 / M2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 6 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 5 · Olek: Jõustunud
16.01.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 4 · Olek: Jõustunud
13.01.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 3 · Olek: Jõustunud
11.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10200545 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10200545 / 2 · Olek: Jõustunud
29.09.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
29.09.2014
Esmakanne
Ä 10200545 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Jarno Raikko Petteri MarjamäkiJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Jarno Raikko Petteri MarjamäkiAsutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet