Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.10.2014Äriregister
- Aadress
- Pihlaka tee 9, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.teetehnika.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5133514Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43129 — Muud kaeve- ja mullatöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101749972MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 21 h tagasi teetehnika.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Veebilehe ehitaja
Voog
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€954kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€51kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 954 462 € | 51 122 € | 369 226 € | €879k | 7 | 19.05.2025 |
| 2023 | 952 681 € | 76 969 € | 315 597 € | €725k | 6 | 23.06.2024 |
| 2022 | 754 505 € | 14 235 € | 239 227 € | €649k | 5 | 31.01.2023 |
| 2021 | 803 579 € | 52 334 € | 224 992 € | €627k | 4 | 26.05.2022 |
| 2020 | 394 621 € | 69 509 € | 162 806 € | €465k | 2 | 11.01.2021 |
| 2019 | 160 616 € | 51 713 € | 93 297 € | €226k | 1 | 15.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 291 445 € | 44 383 € | 20 281 € | 9 |
| 2025 | 1 918 455 € | 162 880 € | 93 248 € | 8 |
| 2024 | 1 015 108 € | 110 557 € | 57 478 € | 7 |
| 2023 | 880 773 € | 94 228 € | 45 535 € | 8 |
| 2022 | 824 327 € | 64 124 € | 37 368 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €291k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €194k | €491k | €598k | €635k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €30k | €52k | €53k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €22k | €28k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 10 | 10 | 8 |
| Käive 2024 | €183k | €245k | €269k | €319k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €9k | €47k | €34k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €10k | €19k | €18k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €94k | €233k | €270k | €284k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €16k | €36k | €35k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 7 | 6 | 8 |
| Käive 2022 | €118k | €220k | €225k | €261k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €3k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 4 | 4 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.11.2022
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 7 · Olek: Jõustunud
23.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
21.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10200958 / 2 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.10.2014
Esmakanne
Ä 10200958 · Olek: Jõustunud
10.10.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Arno Vega LehepuuJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rainer UusJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet