Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.10.2014Äriregister
- Aadress
- Kuldtiiva tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101753191MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiPilveraamat OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33 973 € | 7676 € | 23 728 € | €29k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 26 367 € | −30 673 € | 17 476 € | €23k | 1 | 19.06.2024 |
| 2022 | 23 210 € | 35 824 € | 49 149 € | €53k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 22 910 € | −1616 € | 13 341 € | €17k | 1 | 26.07.2022 |
| 2020 | 22 454 € | 2755 € | 14 956 € | €17k | 1 | 14.07.2021 |
| 2019 | 17 094 € | −1774 € | 9701 € | €14k | 1 | 17.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8423 € | 2481 € | 873 € | 1 |
| 2025 | 42 527 € | 11 324 € | 4867 € | 1 |
| 2024 | 33 950 € | 10 596 € | 4817 € | 1 |
| 2023 | 24 154 € | 6132 € | 3110 € | 1 |
| 2022 | 23 814 € | 6327 € | 3591 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 873 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €10k | €9k | €9k | €15k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | 901 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €9k | €8k | €9k | €8k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €5k | €4k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | 827 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | 60 € | 976 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 913 € | 913 € | 913 € | 852 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10201263 / 7 · Olek: Jõustunud
19.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.05.2020
Muutmiskanne
Ä 10201263 / 6 · Olek: Jõustunud
22.03.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
22.03.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10201263 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10201263 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10201263 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10201263 / 2 · Olek: Jõustunud
20.10.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
20.10.2014
Esmakanne
Ä 10201263 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ly OtsasooJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet