Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.10.2014Äriregister
- Aadress
- Endla tn 10-8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56301 — Jookide serveerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101752574MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 702 109 € | 52 796 € | 152 425 € | €190k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 800 247 € | 35 349 € | 125 629 € | €155k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 644 082 € | 71 696 € | 90 280 € | €101k | 2 | 26.05.2023 |
| 2021 | 135 249 € | −38 726 € | 18 585 € | €31k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 108 710 € | −19 373 € | 57 311 € | €59k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 678 665 € | 65 203 € | 76 684 € | €88k | 1 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 50 328 € | 4154 € | 1747 € | — |
| 2025 | 2 021 242 € | 201 127 € | 91 156 € | 5 |
| 2024 | 622 579 € | 51 580 € | 16 616 € | — |
| 2023 | 682 702 € | 80 614 € | 36 217 € | — |
| 2022 | 626 070 € | 48 023 € | 18 419 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €44k | €84k | €1.9m | €42k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €6k | €191k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | €90k | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | 5 |
| Käive 2024 | €78k | €37k | €476k | €33k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €7k | €24k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | €10k | €6k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €45k | €18k | €579k | €41k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €2k | €73k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 902 € | 0 € | €35k | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €8k | €28k | €559k | €31k |
| Riigimaksud 2022 | 782 € | 985 € | €46k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 319 € | 0 € | €18k | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded23.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.03.2026
Muutmiskanne
Ä 10201225 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10201225 / 6 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10201225 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10201225 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10201225 / 3 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10201225 / 2 · Olek: Jõustunud
29.10.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
29.10.2014
Esmakanne
Ä 10201225 · Olek: Jõustunud
17.10.2014
Esmakanne
Ä 10201225 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andres VaabJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Anton MustAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet