12748889RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Marvet Grupp OÜ

Elamute ja mitteeluhoonete ehitus tegevusala alusel registreeritud 7. november 2014. Põhitegevuskoht Väänikvere küla, Tartu vald, Tartu maakond.

Väänikvere küla, Tartu vald, Tartu maakondEMTAK 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus11+ aastat
Värskendatud 10 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
0 €
▲ 82% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
3
MTA 2026
Tasutud maksud
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 10 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
07.11.2014Äriregister
Aadress
Vääniku, Väänikvere küla, Tartu vald, 60608 Tartu maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Veebileht
marvet.eeÄriregister · domeen aktiivne
Telefon
+372 56286987Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
KMKR number
EE101754051MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
9200,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 10 h tagasi
MM
· juhatuse liige alates 07.11.2014
Juhatuse liige
MK
· juhatuse liige alates 30.03.2026
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 10 h tagasi
MM
· asutaja alates 06.11.2014
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 10 h tagasi
MM
· osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €9k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 10 h tagasi
MM
· tegelik kasusaaja alates 19.09.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€22kviimane
€1.0m€500k0
2019: €951k2020: €276k2021: €10k2022: €18k2023: €12k2024: €22k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€6kviimane
€200k0 €€-200k
2019: €-44k2020: €-146k2021: €142k2022: €-7k2023: €4k2024: €6k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202421 949 €6120 €6029 €€20k007.04.2025
202312 088 €4338 €−89 €€15k026.03.2024
202217 736 €−6973 €−4427 €€11k010.05.2023
202110 413 €142 309 €2546 €€21k003.03.2022
2020276 361 €−146 432 €−145 763 €€32k606.04.2021
2019950 599 €−44 434 €668 €€337k1816.06.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€20k€10k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv0 €3
2025565 €1102 €0 €
202426 449 €3183 €0 €
20237589 €868 €0 €
202219 386 €660 €0 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 20260 €
Riigimaksud 2026
Tööjõumaksud 2026
Töötajaid 20263
Käive 20250 €0 €565 €0 €
Riigimaksud 2025259 €714 €129 €
Tööjõumaksud 20250 €0 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024€5k€9k€6k€5k
Riigimaksud 2024€1k€1k443 €218 €
Tööjõumaksud 20240 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2024
Käive 20230 €€2k€3k€3k
Riigimaksud 20230 €342 €0 €526 €
Tööjõumaksud 20230 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2023
Käive 2022€5k€3k€1k€10k
Riigimaksud 2022395 €265 €0 €0 €
Tööjõumaksud 20220 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2022111

Riigihanked (2 · €304k)

Riigihangete register · 8 h tagasi
KuupäevHangeOstjaSumma
30.05.2019Tartu Vallavalitsus206 250 €
21.06.2018Kastre Vallavalitsus97 816 €

Ajalugu (19)

Äriregister kanded
30.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.03.2026
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 8 · Olek: Jõustunud
26.03.2024
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 20069424 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
11.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
11.03.2022
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 6 · Olek: Jõustunud
09.03.2022
Korraldav määrus
Ä 20069424 / M2 · Olek: Jõustunud
06.04.2021
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 20069424 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.05.2019
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 4 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20069424 / 2 · Olek: Jõustunud
07.11.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
07.11.2014
Esmakanne
Ä 20069424 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.