Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.11.2014Äriregister
- Aadress
- SuluADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56500750Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43211 — ElektripaigaldustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101757566MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 241 007 € | 11 644 € | 185 572 € | €565k | 2 | 04.07.2025 |
| 2023 | 509 909 € | 56 124 € | 173 928 € | €237k | 1 | 10.06.2024 |
| 2022 | 638 473 € | 34 708 € | 117 804 € | €237k | 1 | 21.06.2023 |
| 2021 | 166 309 € | 24 023 € | 83 097 € | €183k | 1 | 05.07.2022 |
| 2020 | 390 850 € | 6122 € | 59 073 € | €94k | 1 | 16.09.2021 |
| 2019 | 202 804 € | 38 677 € | 53 029 € | €168k | 1 | 21.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 267 622 € | 43 482 € | 2933 € | 1 |
| 2025 | 776 142 € | 72 584 € | 15 551 € | 1 |
| 2024 | 588 088 € | 112 698 € | 18 174 € | 3 |
| 2023 | 548 976 € | 73 501 € | 11 933 € | 2 |
| 2022 | 763 381 € | 74 033 € | 3208 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €268k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €43k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €144k | €193k | €319k | €120k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €23k | €25k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €39k | €76k | €254k | €219k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €11k | €49k | €50k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €52k | €61k | €206k | €230k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €9k | €25k | €36k |
| Tööjõumaksud 2023 | 831 € | €3k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €67k | €168k | €129k | €400k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €23k | €7k | €39k |
| Tööjõumaksud 2022 | 772 € | 812 € | 812 € | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10202458 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10202458 / 6 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10202458 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10202458 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.07.2017
Muutmiskanne
Ä 10202458 / 3 · Olek: Jõustunud
05.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10202458 / 2 · Olek: Jõustunud
27.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.11.2014
Esmakanne
Ä 10202458 · Olek: Jõustunud
18.11.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Jost SisaskJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Rando PassAsutaja · 2 muud ettevõtet