Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.12.2014Äriregister
- Aadress
- Käärametsa tee 3, Laiaküla, Viimsi vald, 74008 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.insilpuhastus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 58141833Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81211 — Hoonete üldpuhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101806488MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 894500CSJB12C2FUKQ83 · väljastatud 15.09.2025GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 21 h tagasi insilpuhastus.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€133kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€49kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 132 964 € | 48 786 € | 435 881 € | €441k | 1 | 18.06.2025 |
| 2023 | 121 005 € | 63 673 € | 387 095 € | €395k | 1 | 10.07.2024 |
| 2022 | 77 621 € | 32 335 € | 323 422 € | €328k | 0 | 13.06.2023 |
| 2021 | 75 298 € | 27 994 € | 291 087 € | €294k | 0 | 13.06.2022 |
| 2020 | 95 033 € | 60 321 € | 263 093 € | €267k | 0 | 10.03.2021 |
| 2019 | 119 096 € | 68 702 € | 202 772 € | €208k | 1 | 12.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 42 057 € | 6515 € | 996 € | 2 |
| 2025 | 132 884 € | 24 250 € | 4616 € | 1 |
| 2024 | 135 532 € | 24 228 € | 6817 € | 1 |
| 2023 | 120 539 € | 25 717 € | 7500 € | 2 |
| 2022 | 77 520 € | 12 930 € | 2772 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €42k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 996 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €26k | €33k | €33k | €41k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €4k | €6k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €31k | €33k | €39k | €32k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €5k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | 975 € | 975 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €22k | €32k | €33k | €33k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €6k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | 727 € | €1k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €16k | €20k | €23k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €2k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 693 € | 693 € | 693 € | 693 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10203078 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10203078 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.03.2020
Muutmiskanne
Ä 10203078 / 6 · Olek: Jõustunud
12.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
05.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10203078 / 5 · Olek: Jõustunud
05.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10203078 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10203078 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.05.2015
Muutmiskanne
Ä 10203078 / 2 · Olek: Jõustunud
13.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2014
Esmakanne
Ä 10203078 · Olek: Jõustunud
03.12.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Sille MustonenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet