Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.12.2014Äriregister
- Aadress
- C. R. Jakobsoni tn 16, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10128 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55500353Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 59202 — Muusika tootmine, turustamine ning muusika kirjastamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102424733MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiMontes Productions OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€9kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-10kviimane
€10k€-5k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8752 € | −10 470 € | −2457 € | 789 € | 1 | 16.06.2025 |
| 2023 | 63 441 € | 8489 € | 8013 € | €12k | 1 | 02.07.2024 |
| 2022 | 50 790 € | −4375 € | −476 € | €4k | 1 | 02.10.2023 |
| 2021 | 49 130 € | −4483 € | 3879 € | €7k | 1 | 28.03.2023 |
| 2020 | 38 999 € | −2140 € | 8362 € | €12k | 1 | 24.03.2021 |
| 2019 | 39 750 € | 761 € | 10 502 € | €13k | 1 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4600 € | 648 € | 150 € | 1 |
| 2025 | 8152 € | 3876 € | 2816 € | 1 |
| 2024 | 20 135 € | 6086 € | 3196 € | 1 |
| 2023 | 63 297 € | 20 945 € | 9917 € | — |
| 2022 | 49 764 € | 16 442 € | 7736 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 648 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 150 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | €4k | €3k | 600 € |
| Riigimaksud 2025 | 443 € | €1k | €2k | 693 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 257 € | 599 € | €1k | 734 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €18k | 967 € | €1k | 221 € |
| Riigimaksud 2024 | €5k | 553 € | 360 € | 141 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | 312 € | 264 € | 148 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €16k | €16k | €14k | €17k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €5k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €10k | €13k | €13k | €14k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded06.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.01.2026
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 8 · Olek: Jõustunud
09.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
09.12.2019
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 7 · Olek: Jõustunud
14.11.2019
Korraldav määrus
Ä 10203314 / M3 · Olek: Jõustunud
28.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 6 · Olek: Jõustunud
10.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
10.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10203314 / 5 · Olek: Jõustunud
17.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10203314 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 3 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10203314 / 2 · Olek: Jõustunud
12.12.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
12.12.2014
Esmakanne
Ä 10203314 · Olek: Jõustunud
09.12.2014
Esmakanne
Ä 10203314 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Robert Stanley MontesJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet