Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.12.2014Äriregister
- Aadress
- PaugoADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5067695Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101846503MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 727 277 € | 184 884 € | 5 308 224 € | €5.6m | 3 | 16.04.2025 |
| 2023AUD | 1 729 895 € | −166 043 € | 5 120 840 € | €5.6m | 3 | 03.05.2024 |
| 2022AUD | 1 622 498 € | 1 098 592 € | 5 286 883 € | €6.0m | 3 | 15.06.2023 |
| 2021AUD | 762 000 € | 1 598 697 € | 4 188 291 € | €4.8m | 3 | 11.11.2022 |
| 2020AUD | 1 285 509 € | 598 421 € | 2 589 594 € | €3.0m | 3 | 10.07.2021 |
| 2019 | 1 564 406 € | 53 363 € | 1 991 173 € | €2.4m | 2 | 21.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 288 716 € | 65 337 € | 10 939 € | 3 |
| 2025 | 1 006 027 € | 196 709 € | 35 609 € | 3 |
| 2024 | 1 737 983 € | 262 146 € | 33 957 € | 3 |
| 2023 | 1 721 794 € | 278 756 € | 32 079 € | 3 |
| 2022 | 2 153 686 € | 280 140 € | 23 835 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €289k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €65k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €520k | €387k | €91k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €112k | €67k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €8k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €70k | €1.2m | €206k | €250k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €204k | €8k | €42k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €7k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €27k | €1.5m | €162k | 98 € |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €253k | €7k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €6k | €7k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €240k | €1.3m | €354k | €287k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €207k | €5k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €5k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Toetused (8 · €406k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
98 951 €
PRIAEU/EAFRD2024
67 104 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
2453 €
PRIAEU/EAFRD2023
124 483 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
56 727 €
PRIAEU/EAFRD2023
49 925 €
Riigihanked (1 · €14k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 02.01.2020 | Viljandi valla teede ja tänavate lumetõrje aastatel 2019-2022 | Viljandi Vallavalitsus | 13 800 € |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded19.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2024
Muutmiskanne
Ä 20069928 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20069928 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20069928 / 4 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20069928 / 3 · Olek: Jõustunud
13.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.05.2015
Muutmiskanne
Ä 20069928 / 2 · Olek: Jõustunud
31.12.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
31.12.2014
Esmakanne
Ä 20069928 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.12.2014
Esmakanne
Ä 20069928 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Andrus JõemaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte