Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.01.2015Äriregister
- Aadress
- Jõe tn 4c-35, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10151 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.gvs.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 3575107Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46821 — Metallide ja metallimaakide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101777122MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi gvs.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€17.1mviimane
€100.0m€50.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€383kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 17 065 194 € | 383 041 € | 545 794 € | €12.4m | 3 | 20.10.2025 |
| 2023AUD | 15 672 394 € | 114 910 € | 377 806 € | €1.1m | 4 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | 60 448 500 € | 244 074 € | 262 896 € | €3.1m | 4 | 11.08.2023 |
| 2021AUD | 75 324 525 € | 616 436 € | 688 978 € | €4.7m | 3 | 04.10.2022 |
| 2020AUD | 41 588 861 € | 702 756 € | 936 392 € | €15.7m | 2 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 28 240 040 € | 95 384 € | 233 636 € | €6.8m | 2 | 04.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 810 612 € | 172 727 € | 18 678 € | 3 |
| 2025 | 213 178 € | 63 057 € | 66 428 € | 3 |
| 2024 | 135 645 € | 128 556 € | 82 894 € | 3 |
| 2023 | 281 909 € | 111 022 € | 89 439 € | 4 |
| 2022 | 180 442 € | 252 452 € | 89 698 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €811k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €173k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €37k | €35k | €55k | €86k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €10k | €17k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €15k | €17k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €14k | €51k | €43k | €28k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €21k | €64k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €20k | €29k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €109k | €131k | €33k | €9k |
| Riigimaksud 2023 | €54k | €20k | €19k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €31k | €20k | €19k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €43k | €34k | €43k | €61k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €22k | €19k | €184k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €16k | €16k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Tegevusload (1)
MTR · 11 h tagasiAjalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 9 · Olek: Jõustunud
05.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.11.2021
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 8 · Olek: Jõustunud
28.07.2021
Korraldav määrus
Ä 50000780 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 15 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 7 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 6 · Olek: Jõustunud
26.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
26.10.2017
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 4 · Olek: Jõustunud
21.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.06.2016
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 3 · Olek: Jõustunud
21.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.01.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
21.01.2015
Esmakanne
Ä 50000780 · Olek: Jõustunud
21.01.2015
Muutmiskanne
Ä 50000780 / 2 · Olek: Jõustunud
14.01.2015
Esmakanne
Ä 50000780 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
HELMUT SOOSJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte