Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.02.2015Äriregister
- Aadress
- Hariduse tn 13-1aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- krediidivalve.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5081128 · +372 6550001Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69102 — Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 08.04.2026 krediidivalve.ee23 aktiivset tehnoloogiat 8 grupis
JavaScript-teegid4E-postiserver4Mapping4Mobiilitehnoloogiad3SSL-sertifikaat3Hosting2Ns2Vidinad1
Kategooriate jaotus
JavaScript-teegid (4)
JavaScript Library · Compatibility · Polyfill · UI · Framework · UI Component Library · State Management · Reactive Programming · Module System · Vector Graphics · Module Loader · Resource Loader
E-postiserver (4)
Secure Email · Business Email Hosting
Mapping (4)
Maps
Mobiilitehnoloogiad (3)
—
SSL-sertifikaat (3)
Root Authority
Hosting (2)
Cloud Hosting · Cloud PaaS
Ns (2)
—
Vidinad (1)
Fonts
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 11 € | 32 595 € | €33k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 0 € | 16 € | 32 584 € | €33k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 320 € | −955 € | 33 653 € | €34k | 1 | 09.06.2023 |
| 2021 | 4213 € | −4306 € | 34 608 € | €35k | 1 | 20.12.2022 |
| 2020 | 824 € | −11 086 € | 38 263 € | €39k | 1 | 09.09.2021 |
| 2019 | — | −651 € | 49 349 € | €49k | 0 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1027 € | 1092 € | 1 |
| 2025I-III kv | 0 € | 4070 € | 4327 € | 1 |
| 2024 | 0 € | 3605 € | 3843 € | 1 |
| 2023 | 0 € | 3176 € | 3391 € | 1 |
| 2022 | 385 € | 3201 € | 3400 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Riigimaksud 2025 | 989 € | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | 872 € | 911 € | 911 € | 911 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 930 € | 971 € | 971 € | 971 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 797 € | 793 € | 793 € | 793 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 850 € | 847 € | 847 € | 847 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 385 € |
| Riigimaksud 2022 | 780 € | 806 € | 806 € | 809 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 829 € | 857 € | 857 € | 857 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
08.08.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50002397 / 9 · Olek: Jõustunud
08.08.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
25.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
25.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.01.2020
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 7 · Olek: Jõustunud
03.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.10.2019
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 6 · Olek: Jõustunud
08.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
11.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50002397 / 5 · Olek: Jõustunud
11.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 3 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50002397 / 2 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.02.2015
Esmakanne
Ä 50002397 · Olek: Jõustunud
10.02.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Janek LaurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet