Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.02.2015Äriregister
- Aadress
- Vasara tn 31-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101787251MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 379 825 € | 11 961 € | 43 563 € | €201k | 7 | 21.07.2025 |
| 2023 | 444 262 € | 50 281 € | 106 602 € | €162k | 6 | 06.05.2024 |
| 2022 | 374 863 € | 28 757 € | 56 321 € | €111k | 6 | 02.06.2023 |
| 2021 | 295 571 € | −7423 € | 27 564 € | €61k | 4 | 06.09.2022 |
| 2020 | 287 441 € | −11 716 € | 34 987 € | €52k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 137 159 € | 20 835 € | 46 703 € | €63k | 4 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 95 799 € | 16 573 € | 7798 € | 7 |
| 2025 | 450 275 € | 100 129 € | 75 675 € | 6 |
| 2024 | 405 733 € | 74 014 € | 40 328 € | 7 |
| 2023 | 437 925 € | 67 138 € | 56 639 € | 3 |
| 2022 | 352 821 € | 48 216 € | 47 298 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €96k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €76k | €133k | €156k | €85k |
| Riigimaksud 2025 | €27k | €22k | €31k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €18k | €21k | €18k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €149k | €40k | €94k | €123k |
| Riigimaksud 2024 | €32k | €15k | €14k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 5 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €114k | €112k | €121k | €91k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €15k | €19k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €12k | €15k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 7 | 6 | 3 |
| Käive 2022 | €68k | €77k | €100k | €107k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €5k | €14k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €5k | €13k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 3 | 6 | 7 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 9 · Olek: Jõustunud
18.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 8 · Olek: Jõustunud
06.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 16 sündmust
06.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 7 · Olek: Jõustunud
22.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 6 · Olek: Jõustunud
03.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50002742 / M4 · Olek: Jõustunud
08.03.2018
Muutmiskanne
Ä 50002742 / M3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 5 · Olek: Jõustunud
18.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 4 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 3 · Olek: Jõustunud
13.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50002742 / 2 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50002742 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50002742 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.02.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
16.02.2015
Esmakanne
Ä 50002742 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Andri MettisJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Eiko LaugusJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte