Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.03.2015Äriregister
- Aadress
- TiidoADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56927558Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101780766MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 152 219 € | −59 189 € | 304 454 € | €604k | 1 | 23.07.2025 |
| 2023 | 171 188 € | 13 296 € | 316 642 € | €757k | 0 | 14.07.2024 |
| 2022 | 255 531 € | 137 401 € | 291 195 € | €439k | 0 | 27.03.2023 |
| 2021 | 138 383 € | 31 177 € | 153 794 € | €276k | 0 | 05.09.2022 |
| 2020 | 128 433 € | 30 916 € | 124 872 € | €165k | 0 | 17.10.2021 |
| 2019 | 41 582 € | 1873 € | 93 956 € | €183k | 0 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 74 882 € | 12 317 € | 3747 € | 1 |
| 2025 | 144 167 € | 23 294 € | 2292 € | 1 |
| 2024 | 143 820 € | 13 992 € | 4705 € | 1 |
| 2023 | 264 257 € | 110 € | 1044 € | 1 |
| 2022 | 301 011 € | 19 172 € | 1538 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €75k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | 0 € | €11k | €118k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | 908 € | 54 € | 375 € | 955 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €2k | 0 € | €43k | €100k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | 948 € | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €7k | €4k | €91k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | 110 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 204 € | 840 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €2k | 0 € | €170k | €129k |
| Riigimaksud 2022 | 70 € | 49 € | 0 € | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 51 € | €1k | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | 2 | — | — |
Toetused (10 · €266k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik96 848 €
PRIAEU/EAFRD2024
26 044 €
PRIAEU/EAFRD2024
10 695 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2024
2348 €
1744 €
Näita ülejäänud (4)
62 736 €
PRIAEU/EAFRD2023
33 879 €
PRIAEU/EAFRD2023
15 439 €
PRIAEU/EAFRD2023
12 972 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded29.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.11.2025
Muutmiskanne
Ä 50003634 / 5 · Olek: Jõustunud
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50003634 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50003634 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
27.12.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
27.12.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50003634 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50003634 / 2 · Olek: Jõustunud
26.07.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 50003634 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.03.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
03.03.2015
Esmakanne
Ä 50003634 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Ülari VentJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet