Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.2015Äriregister
- Aadress
- Rävala pst 11-7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10143 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6001811 · +372 55523500Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 59111 — Kinofilmide ja videote tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101782243MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5000,00 ۀriregister
- LEI
- 894500O1BF3VV0GN7762 · lapsed · väljastatud 13.10.2021 · uuendamine hilinenud 577 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiStellar Film OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.0mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-168kviimane
€200k0 €€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 019 511 € | −168 309 € | 259 257 € | €528k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 2 648 868 € | 7416 € | 432 566 € | €482k | 5 | 28.06.2024 |
| 2022 | 734 617 € | 55 809 € | 425 150 € | €446k | 5 | 15.03.2023 |
| 2021 | 3 197 715 € | 169 854 € | 369 341 € | €569k | 5 | 07.06.2022 |
| 2020 | 3 772 554 € | 55 127 € | 199 487 € | €799k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 516 213 € | 42 598 € | 144 360 € | €190k | 4 | 09.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 51 422 € | 0 € | 34 667 € | 9 |
| 2025 | 201 397 € | 129 858 € | 137 313 € | 8 |
| 2024 | 1 066 244 € | 45 396 € | 107 833 € | 7 |
| 2023 | 2 681 341 € | 0 € | 105 534 € | 8 |
| 2022 | 1 038 145 € | 22 983 € | 82 668 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €51k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €63k | €45k | €60k | €34k |
| Riigimaksud 2025 | €35k | €33k | €30k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €34k | €36k | €33k | €34k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2024 | €142k | €693k | €158k | €74k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | 0 € | 0 € | €29k |
| Tööjõumaksud 2024 | €29k | €26k | €25k | €28k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 8 | 6 | 7 |
| Käive 2023 | €781k | €812k | €838k | €251k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €30k | €33k | €28k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 15 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €793k | €56k | €111k | €77k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €13k | €10k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €33k | €20k | €17k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 7 | 8 |
Toetused (2 · €94k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
47 145 €
EISLoomemajanduse valdkondades tegutsevate ettevõtete ekspordivõime arendamineEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2016
47 145 €
Ajalugu (27)
Äriregister kanded17.06.2025
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 12 · Olek: Jõustunud
17.06.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
07.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 11 · Olek: Jõustunud
07.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.04.2025
Osanike muutmine
Ä 50004694 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 22 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
19.09.2022
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 9 · Olek: Jõustunud
19.09.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 8 · Olek: Jõustunud
09.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50004694 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 7 · Olek: Jõustunud
16.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50004694 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50004694 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
09.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50004694 / 4 · Olek: Jõustunud
09.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
27.07.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50004694 / 3 · Olek: Jõustunud
27.07.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
07.07.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50004694 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50004694 / 2 · Olek: Jõustunud
03.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
19.03.2015
Esmakanne
Ä 50004694 · Olek: Jõustunud
19.03.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Evelin PenttiläJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Johanna Maria TammJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Ralf SiigAsutaja · 1 muu ettevõte