Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.2015Äriregister
- Aadress
- Koosa 20-9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58210169Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25531 — Mehaaniline metallitöötlusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101782609MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 278 129 € | 25 580 € | 83 205 € | €111k | 4 | 27.06.2025 |
| 2023 | 430 485 € | 34 001 € | 57 625 € | €89k | 9 | 04.07.2024 |
| 2022 | 646 408 € | 5709 € | 23 624 € | €126k | 11 | 31.05.2023 |
| 2021 | 548 851 € | 367 € | 17 915 € | €115k | 11 | 13.10.2022 |
| 2020 | 376 993 € | 380 € | 17 548 € | €108k | 7 | 02.07.2021 |
| 2019 | 318 044 € | 2278 € | 17 168 € | €94k | 6 | 16.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 64 763 € | 3998 € | 66 € | 2 |
| 2025 | 275 632 € | 24 978 € | 1755 € | 2 |
| 2024 | 309 834 € | 30 002 € | 8738 € | 3 |
| 2023 | 457 704 € | 67 340 € | 31 278 € | 5 |
| 2022 | 735 685 € | 99 127 € | 40 275 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €65k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 66 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €34k | €73k | €100k | €68k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €6k | €10k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | 800 € | 0 € | 457 € | 498 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €63k | €54k | €82k | €111k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €4k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €1k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 5 | 3 |
| Käive 2023 | €155k | €156k | €83k | €64k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €22k | €11k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €8k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 9 | 8 | 5 |
| Käive 2022 | €164k | €175k | €218k | €179k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | €21k | €28k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €9k | €8k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 10 | 11 | 12 |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50004705 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50004705 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50004705 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
21.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.03.2015
Esmakanne
Ä 50004705 · Olek: Jõustunud
19.03.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Vjatšeslav MerelaidJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet