Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.04.2015Äriregister
- Aadress
- Metsavana tee 4, Tagaküla / Bakbyn, Viimsi vald, 74023 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 55923268Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 50101 — Sõitjate liinivedu merel ja rannavetesÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101820943MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 5 h tagasiNaissaare Kohvik OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€363kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€49kviimane
€200k€90k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 362 507 € | 48 825 € | 182 496 € | €459k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 371 829 € | 109 929 € | 133 671 € | €344k | 3 | 29.06.2024 |
| 2022 | 144 224 € | −8017 € | 23 742 € | €119k | 3 | 29.06.2023 |
| 2021 | 113 794 € | −16 142 € | 31 759 € | €72k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 92 134 € | 11 420 € | 47 901 € | €69k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 111 603 € | 6726 € | 36 581 € | €63k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 104 422 € | 18 902 € | 4016 € | 3 |
| 2025 | 379 132 € | 59 559 € | 18 505 € | 3 |
| 2024 | 391 313 € | 36 534 € | 11 894 € | 3 |
| 2023 | 354 762 € | 38 247 € | 9954 € | 3 |
| 2022 | 147 263 € | 14 337 € | 9115 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €104k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €65k | €69k | €173k | €72k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €8k | €29k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €3k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2024 | €69k | €74k | €144k | €104k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €4k | €19k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €44k | €63k | €155k | €92k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €5k | €16k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €20k | €20k | €84k | €23k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €8k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 7 h tagasiRiigihanked (4 · €173k)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.06.2024 | Tallinna Kesklinna Valitsus | 2375 € | |
| 02.01.2023 | Viimsi Vallavalitsus | 72 000 € | |
| 23.12.2020 | Viimsi Vallavalitsus | 59 000 € | |
| 14.10.2019 | Viimsi Vallavalitsus | 40 000 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50005570 / 7 · Olek: Jõustunud
12.09.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.09.2022
Muutmiskanne
Ä 50005570 / 6 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50005570 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50005570 / 4 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50005570 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50005570 / 2 · Olek: Jõustunud
02.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
02.04.2015
Esmakanne
Ä 50005570 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.04.2015
Esmakanne
Ä 50005570 · Olek: Jõustunud
31.03.2015
Esmakanne
Ä 50005570 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Rauno NoormaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet