Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.04.2015Äriregister
- Aadress
- Pärna tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5039656Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101908014MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 250 339 € | 615 485 € | 1 452 172 € | €1.8m | 1 | 14.07.2025 |
| 2023 | 398 250 € | 93 364 € | 838 040 € | €1.2m | 1 | 07.03.2024 |
| 2022 | 1 579 321 € | 225 673 € | 744 676 € | €1.1m | 1 | 02.08.2023 |
| 2021 | 1 041 992 € | 73 057 € | 519 004 € | €786k | 1 | 17.12.2022 |
| 2020 | 295 316 € | 43 783 € | 445 947 € | €770k | 1 | 29.09.2021 |
| 2019 | 734 488 € | 85 492 € | 402 164 € | €789k | 4 | 24.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 23 360 € | 5626 € | 1758 € | 1 |
| 2025 | 477 045 € | 31 651 € | 7013 € | 1 |
| 2024 | 447 364 € | 11 301 € | 6596 € | 1 |
| 2023 | 522 734 € | 0 € | 6800 € | 1 |
| 2022 | 2 640 547 € | 77 647 € | 6800 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €23k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €122k | €175k | €150k | €29k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €17k | €11k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €66k | €47k | €273k | €62k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €7k | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €300k | €161k | €32k | €30k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €400k | €825k | €540k | €875k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €23k | 0 € | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiRiigihanked (2 · €310k)
Riigihangete register · 15 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 28.05.2019 | Viilhall garaaži ehitus | Sihtasutus Eesti Vabaõhumuuseum | 154 784 € |
| 28.05.2019 | Viilhall garaaži ehitus | Sihtasutus Eesti Vabaõhumuuseum | 154 784 € |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded23.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50005860 / 8 · Olek: Jõustunud
23.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50005860 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.05.2018
Muutmiskanne
Ä 50005860 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
03.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50005860 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50005860 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50005860 / 4 · Olek: Jõustunud
18.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50005860 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.02.2017
Muutmiskanne
Ä 50005860 / 2 · Olek: Jõustunud
23.02.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.02.2017
Muutmiskanne
Ä 50005860 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.02.2017
Muutmiskanne
Ä 50005860 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.04.2015
Esmakanne
Ä 50005860 · Olek: Jõustunud
07.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
06.04.2015
Esmakanne
Ä 50005860 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.04.2015
Esmakanne
Ä 50005860 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kalev PällJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet