Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.04.2015Äriregister
- Aadress
- Madara tn 25ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6403350 · +372 53595792Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 63102 — Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101803559MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiJI
JEYNARD INVESTMENTS LTD.VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 14.04.2015
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 20 h tagasiIS
Ian SlaterVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 22.11.2024
Osanik 100%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 2 880 470 € | 9101 € | 229 349 € | €571k | 66 | 25.03.2026 |
| 2024AUD | 2 830 972 € | 5240 € | 220 248 € | €548k | 73 | 19.03.2025 |
| 2023AUD | 2 959 208 € | 9721 € | 215 008 € | €681k | 90 | 18.03.2024 |
| 2022AUD | 2 495 000 € | 9521 € | 205 287 € | €588k | 80 | 06.03.2023 |
| 2021AUD | 2 430 000 € | 29 701 € | 195 766 € | €494k | 75 | 22.03.2022 |
| 2020AUD | 3 740 000 € | −22 465 € | 166 065 € | €694k | 110 | 30.03.2021 |
| 2019AUD | 3 740 000 € | 97 030 € | 188 530 € | €903k | 110 | 12.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 788 231 € | 247 970 € | 264 359 € | 71 |
| 2025 | 2 852 482 € | 899 764 € | 958 229 € | 70 |
| 2024 | 2 909 497 € | 922 713 € | 987 603 € | 62 |
| 2023 | 2 946 511 € | 864 337 € | 921 863 € | 98 |
| 2022 | 2 444 000 € | 714 217 € | 759 825 € | 80 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €788k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €248k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €264k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 71 | — | — | — |
| Käive 2025 | €666k | €716k | €690k | €781k |
| Riigimaksud 2025 | €247k | €214k | €219k | €219k |
| Tööjõumaksud 2025 | €264k | €228k | €233k | €233k |
| Töötajaid 2025 | 65 | 64 | 68 | 70 |
| Käive 2024 | €511k | €821k | €825k | €752k |
| Riigimaksud 2024 | €281k | €240k | €213k | €189k |
| Tööjõumaksud 2024 | €300k | €257k | €228k | €202k |
| Töötajaid 2024 | 87 | 72 | 67 | 62 |
| Käive 2023 | €625k | €770k | €660k | €892k |
| Riigimaksud 2023 | €243k | €196k | €214k | €211k |
| Tööjõumaksud 2023 | €257k | €209k | €229k | €227k |
| Töötajaid 2023 | 83 | 83 | 93 | 98 |
| Käive 2022 | €574k | €550k | €550k | €770k |
| Riigimaksud 2022 | €191k | €162k | €177k | €184k |
| Tööjõumaksud 2022 | €203k | €171k | €189k | €197k |
| Töötajaid 2022 | 67 | 71 | 80 | 80 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded22.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
22.11.2024
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 10 · Olek: Jõustunud
18.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 7 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 6 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 5 · Olek: Jõustunud
12.08.2016
Korraldav määrus
Ä 50006552 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 4 · Olek: Jõustunud
07.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.03.2016
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 3 · Olek: Jõustunud
03.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.07.2015
Muutmiskanne
Ä 50006552 / 2 · Olek: Jõustunud
16.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
16.04.2015
Esmakanne
Ä 50006552 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Nataliia UlitinaJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet