Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.04.2015Äriregister
- Aadress
- Reti tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56492501Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101790879MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 744 844 € | 8838 € | 58 514 € | €255k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 977 904 € | 7353 € | 42 232 € | €208k | 9 | 28.06.2024 |
| 2022 | 916 642 € | 11 215 € | 34 239 € | €219k | 8 | 28.06.2023 |
| 2021 | 756 881 € | −47 919 € | 23 024 € | €145k | 10 | 02.04.2022 |
| 2020 | 550 662 € | −13 004 € | 70 942 € | €133k | 9 | 29.06.2021 |
| 2019 | 646 159 € | 23 009 € | 83 946 € | €146k | 10 | 05.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 208 863 € | 35 460 € | 24 079 € | 9 |
| 2025 | 763 987 € | 156 828 € | 112 793 € | 7 |
| 2024 | 741 236 € | 156 529 € | 114 950 € | 9 |
| 2023 | 1 008 453 € | 199 489 € | 145 510 € | 9 |
| 2022 | 892 968 € | 150 153 € | 113 726 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €209k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €177k | €196k | €180k | €211k |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €39k | €36k | €48k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €29k | €28k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €192k | €167k | €168k | €214k |
| Riigimaksud 2024 | €45k | €38k | €37k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €34k | €28k | €27k | €27k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €267k | €271k | €228k | €243k |
| Riigimaksud 2023 | €53k | €51k | €47k | €48k |
| Tööjõumaksud 2023 | €36k | €37k | €36k | €36k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 9 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | €173k | €200k | €227k | €293k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €42k | €49k | €48k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €30k | €37k | €36k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 10 | 10 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded24.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
24.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50007082 / 7 · Olek: Jõustunud
20.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50007082 / 6 · Olek: Jõustunud
28.02.2024
Muutmiskanne
Ä 50007082 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50007082 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50007082 / 4 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50007082 / 3 · Olek: Jõustunud
06.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50007082 / 2 · Olek: Jõustunud
29.03.2016
Muutmiskanne
Ä 50007082 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
24.04.2015
Esmakanne
Ä 50007082 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Armin ArusaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Erkki ArusaluJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Veera ArusaluOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte