Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.05.2015Äriregister
- Aadress
- Spordi tn 16-10, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11312 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56970101Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101822307MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€172kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€4kviimane
€50k€15k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172 121 € | 3923 € | 94 773 € | €147k | 5 | 12.06.2025 |
| 2023 | 290 603 € | 3804 € | 90 850 € | €141k | 6 | 07.06.2024 |
| 2022 | 297 020 € | 36 273 € | 87 046 € | €137k | 6 | 29.06.2023 |
| 2021 | 260 420 € | 8605 € | 50 773 € | €96k | 4 | 24.08.2022 |
| 2020 | 142 381 € | −14 549 € | 39 668 € | €95k | 8 | 19.04.2021 |
| 2019 | 240 516 € | 49 749 € | 54 244 € | €83k | 8 | 25.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 205 € | 5900 € | 5156 € | 5 |
| 2025 | 307 927 € | 53 315 € | 31 874 € | 5 |
| 2024 | 157 011 € | 42 089 € | 21 972 € | 5 |
| 2023 | 304 609 € | 38 614 € | 22 559 € | 7 |
| 2022 | 315 869 € | 50 094 € | 17 995 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €71k | €104k | €82k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €11k | €23k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €6k | €12k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €30k | €40k | €51k | €36k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €13k | €13k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €5k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €75k | €73k | €86k | €70k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €7k | €14k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €3k | €9k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €43k | €90k | €85k | €98k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €12k | €14k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €5k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 5 | 6 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiToetused (2 · €17k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
2373 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2015
15 000 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 7 · Olek: Jõustunud
14.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50007569 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 4 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.05.2016
Muutmiskanne
Ä 50007569 / M3 · Olek: Jõustunud
20.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 3 · Olek: Jõustunud
05.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50007569 / M2 · Olek: Jõustunud
16.07.2015
Muutmiskanne
Ä 50007569 / 2 · Olek: Jõustunud
16.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.06.2015
Muutmiskanne
Ä 50007569 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.05.2015
Esmakanne
Ä 50007569 · Olek: Jõustunud
04.05.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Levan GorelashviliJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet