Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.05.2015Äriregister
- Aadress
- Käbliku, Palutaja küla, Kanepi vald, 63506 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56563749 · +372 53454472 · +372 56248896Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 11051 — ÕlletootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101793054MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2752,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€285kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€5kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285 119 € | 4518 € | 192 211 € | €210k | 4 | 01.07.2025 |
| 2023 | 289 454 € | 6616 € | 187 693 € | €213k | 4 | 14.06.2024 |
| 2022 | 281 339 € | 25 387 € | 181 077 € | €241k | 4 | 31.05.2023 |
| 2021 | 230 578 € | 31 806 € | 156 189 € | €239k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 197 113 € | 25 609 € | 124 383 € | €223k | 3 | 01.08.2021 |
| 2019 | 197 646 € | 38 329 € | 98 774 € | €195k | 3 | 03.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 24 284 € | 7501 € | 4118 € | 3 |
| 2025 | 305 941 € | 68 236 € | 15 514 € | 4 |
| 2024 | 305 276 € | 69 924 € | 20 289 € | 5 |
| 2023 | 302 155 € | 69 641 € | 20 979 € | 6 |
| 2022 | 280 411 € | 65 992 € | 24 126 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €24k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €50k | €54k | €154k | €48k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €16k | €30k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2024 | €41k | €57k | €151k | €57k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €14k | €29k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €6k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €47k | €73k | €135k | €48k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €18k | €27k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 8 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €35k | €63k | €130k | €52k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €13k | €29k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiToetused (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
14 666 €
Riigihanked (1 · €3.0m)
Riigihangete register · 5 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.10.2019 | Eesti Rahva Muuseum | 3 000 000 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50008049 / 7 · Olek: Jõustunud
28.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.05.2019
Muutmiskanne
Ä 50008049 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50008049 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50008049 / 4 · Olek: Jõustunud
07.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.07.2017
Muutmiskanne
Ä 50008049 / 3 · Olek: Jõustunud
08.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.01.2016
Muutmiskanne
Ä 50008049 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.01.2016
Muutmiskanne
Ä 50008049 / 2 · Olek: Jõustunud
14.05.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
14.05.2015
Esmakanne
Ä 50008049 · Olek: Jõustunud
11.05.2015
Esmakanne
Ä 50008049 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Janar KarakatšJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 36%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Eerik AbsalonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 36%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet