12859839RegistrisOsaühing

Andoliv OÜ

Maastiku hooldus ja korrashoid tegevusala alusel registreeritud 2. juuni 2015.

EMTAK 81301Maastiku hooldus ja korrashoid10+ aastat
Värskendatud 15 h tagasi
Käive
0 €
▼ 100% vs 2023
Töötajaid
2024. aruande seisuga
Tasutud maksud
Põhikapital
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 15 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
02.06.2015Äriregister
Aadress
RannulilleADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 81301 — Maastiku hooldus ja korrashoidÄriregister · MTA

Juhtorgan

Äriregister · 15 h tagasi
EJ
Eesti · juhatuse liige alates 02.06.2015
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 15 h tagasi
EJ
Eesti · asutaja alates 01.06.2015
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 15 h tagasi
EJ
Eesti · osanik alates 03.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 15 h tagasi
EJ
Eesti · tegelik kasusaaja alates 03.09.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20240 €0 €2696 €€3k002.06.2025
20231450 €174 €2696 €€3k023.06.2024
20220 €0 €2522 €€3k028.03.2023
20210 €−18 €2522 €€3k030.06.2022
20200 €−474 €3093 €€3k029.06.2021
20191027 €552 €3093 €€3k029.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Ajalugu (11)

Äriregister kanded
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50009236 / 5 · Olek: Jõustunud
29.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50009236 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50009236 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50009236 / 2 · Olek: Jõustunud
02.06.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
02.06.2015
Esmakanne
Ä 50009236 · Olek: Jõustunud
01.06.2015
Esmakanne
Ä 50009236 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Erik JüriööJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte