Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.07.2015Äriregister
- Aadress
- Soosepa tee 29ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5696761Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68329 — Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102379778MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiiC OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85 212 € | 136 728 € | 258 946 € | €264k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 87 153 € | 31 381 € | 247 218 € | €266k | 0 | 25.06.2024 |
| 2022 | 80 174 € | 77 819 € | 230 836 € | €238k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 46 941 € | 28 337 € | 153 017 € | €224k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 31 124 € | 28 900 € | 37 076 € | €38k | 0 | 17.06.2021 |
| 2019 | 6787 € | 2374 € | 8176 € | €9k | 0 | 28.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 54 312 € | 4164 € | 0 € | — |
| 2025 | 153 977 € | 30 152 € | 0 € | — |
| 2024 | 94 428 € | 16 437 € | 408 € | — |
| 2023 | 114 205 € | 11 418 € | 0 € | — |
| 2022 | 203 837 € | 8191 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €54k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €49k | €57k | €26k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €7k | €12k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €20k | €28k | €26k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €5k | €4k | 783 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 408 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €21k | €51k | €31k | €10k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €5k | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €139k | €21k | €25k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | 46 € | €3k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Kinnistud (1 · 1137 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 11 h tagasiPelguranna tn 3, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandÄrimaa 100%78408:805:0830#18370050
1137 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50010749 / 7 · Olek: Jõustunud
05.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.07.2021
Muutmiskanne
Ä 50010749 / 6 · Olek: Jõustunud
05.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
05.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50010749 / 5 · Olek: Jõustunud
22.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.11.2019
Muutmiskanne
Ä 50010749 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50010749 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50010749 / 2 · Olek: Jõustunud
07.07.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
07.07.2015
Esmakanne
Ä 50010749 · Olek: Jõustunud
01.07.2015
Esmakanne
Ä 50010749 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Raily LuurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Peeter LuurJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet