Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.07.2015Äriregister
- Aadress
- Uus tn 57-12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.kodulahendus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 58586953 · +372 58230628Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101892230MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi kodulahendus.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 197 329 € | −17 205 € | 16 712 € | €36k | 3 | 13.04.2026 |
| 2024 | 248 842 € | 22 899 € | 33 917 € | €51k | 3 | 09.04.2025 |
| 2023 | 247 905 € | −15 866 € | 11 018 € | €28k | 3 | 10.04.2024 |
| 2022 | 209 104 € | 3489 € | 28 942 € | €46k | 3 | 13.04.2023 |
| 2021 | 205 772 € | −4118 € | 25 453 € | €40k | 3 | 05.04.2022 |
| 2020 | 190 070 € | −12 135 € | 29 571 € | €39k | 4 | 07.04.2021 |
| 2019 | 160 491 € | 1289 € | 44 206 € | €55k | 3 | 02.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 52 973 € | 10 015 € | 4678 € | 6 |
| 2025 | 215 137 € | 33 165 € | 17 069 € | 6 |
| 2024 | 241 529 € | 36 160 € | 17 533 € | 6 |
| 2023 | 240 483 € | 27 329 € | 17 900 € | 6 |
| 2022 | 213 076 € | 26 250 € | 13 949 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €53k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €50k | €48k | €71k | €46k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €6k | €11k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €59k | €58k | €65k | €60k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €7k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €74k | €70k | €44k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €7k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €52k | €35k | €71k | €55k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €2k | €12k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 7 | 6 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded16.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.11.2023
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 8 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 7 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 6 · Olek: Jõustunud
18.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 4 · Olek: Jõustunud
02.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.06.2016
Muutmiskanne
Ä 50011827 / 3 · Olek: Jõustunud
01.06.2016
Muutmiskanne
Ä 50011827 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.05.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
17.05.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50011827 / 2 · Olek: Jõustunud
22.07.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
22.07.2015
Esmakanne
Ä 50011827 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Raimo KompusJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Hindre KabralJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet