Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.07.2015Äriregister
- Aadress
- MõisaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56478559Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4399 — Muud mujal liigitamata eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101807979MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 584 612 € | −1014 € | 83 745 € | €140k | 3 | 17.06.2025 |
| 2023 | 924 067 € | 47 657 € | 84 759 € | €178k | 3 | 29.06.2024 |
| 2022 | 580 046 € | 87 878 € | 37 103 € | €102k | 3 | 14.06.2023 |
| 2021 | 256 851 € | 3941 € | −50 775 € | €70k | 3 | 22.09.2022 |
| 2020 | 250 391 € | −27 514 € | −54 716 € | €67k | 3 | 13.07.2021 |
| 2019 | 350 291 € | −4828 € | −27 202 € | €87k | 6 | 23.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 156 619 € | 20 752 € | 9419 € | 6 |
| 2025 | 801 275 € | 113 702 € | 40 490 € | 4 |
| 2024 | 794 806 € | 117 305 € | 52 091 € | 4 |
| 2023 | 782 680 € | 70 666 € | 34 117 € | 4 |
| 2022 | 653 521 € | 103 055 € | 39 602 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €157k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €72k | €203k | €396k | €131k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €24k | €50k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €8k | €14k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 5 | 6 | 4 |
| Käive 2024 | €264k | €109k | €144k | €277k |
| Riigimaksud 2024 | €40k | €22k | €25k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €12k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €57k | €169k | €356k | €200k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €15k | €25k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2022 | €165k | €129k | €139k | €220k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €21k | €30k | €25k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €8k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 4 | 4 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 5 h tagasiRiigihanked (3 · €808k)
Riigihangete register · 5 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 08.08.2023 | Saverna Põhikooli hoone katuse projekteerimis- ja ehitustööd | Kanepi Vallavalitsus | 154 500 € |
| 08.05.2023 | Vastseliina multifunktsionaalsele spordiväljakule seinte ja katuse projekteerimis- ja ehitustööd | Võru Vallavalitsus | 326 665 € |
| 08.03.2023 | Loomekoja ehitamine | Võru Linnavalitsus | 326 869 € |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50012007 / 6 · Olek: Jõustunud
09.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50012007 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50012007 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 8 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50012007 / 4 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012007 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012007 / 2 · Olek: Jõustunud
27.07.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
27.07.2015
Esmakanne
Ä 50012007 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Tanel TäheJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Mario KaljumäeAsutaja · 2 muud ettevõtet