Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.07.2015Äriregister
- Aadress
- Madise, Laasme küla, Põltsamaa vald, 49008 Jõgeva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101809249MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiOÜ AP Kinnistud on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 736 680 € | 350 194 € | 3 956 514 € | €5.0m | 3 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 2 818 188 € | 109 558 € | 3 606 320 € | €4.6m | 3 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | 4 209 431 € | 903 214 € | 3 496 762 € | €4.0m | 4 | 20.06.2023 |
| 2021AUD | 3 679 355 € | 324 485 € | 2 593 548 € | €3.7m | 4 | 23.05.2022 |
| 2020AUD | 1 916 393 € | 156 100 € | 2 269 063 € | €2.5m | 3 | 07.06.2021 |
| 2019AUD | 1 470 997 € | 210 176 € | 2 112 963 € | €2.5m | 2 | 10.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 695 476 € | 11 509 € | 6599 € | 3 |
| 2025 | 3 334 538 € | 261 530 € | 25 477 € | 3 |
| 2024 | 2 926 734 € | 266 640 € | 22 448 € | 3 |
| 2023 | 2 436 618 € | 244 068 € | 26 752 € | 3 |
| 2022 | 4 438 580 € | 303 448 € | 19 257 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €695k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €599k | €812k | €1.2m | €723k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | 0 € | €158k | €70k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €956k | €623k | €813k | €534k |
| Riigimaksud 2024 | €83k | €78k | €83k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €888k | €922k | €351k | €276k |
| Riigimaksud 2023 | €59k | €144k | €41k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 5 | 3 |
| Käive 2022 | €829k | €874k | €1.2m | €1.6m |
| Riigimaksud 2022 | €44k | €52k | €44k | €163k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 5 | 5 |
Tegevusload (0 · 1 muud)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiToetused (9 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
2078 €
PRIAEU/EAFRD2024
856 €
PRIAEU/EAFRD2024
471 €
PRIAEU/EAFRD2024
445 €
PRIAEU/EAFRD2024
275 €
195 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
1693 €
PRIAEU/EAFRD2023
771 €
PRIAEU/EAFRD2023
702 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50012182 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
17.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50012182 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50012182 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012182 / 4 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012182 / 3 · Olek: Jõustunud
30.07.2015
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
30.07.2015
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Kanne nr 1
30.07.2015
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Ä 50012182 · Olek: Jõustunud
30.07.2015
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50012182 / 2 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Arvi PettaiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet