Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.08.2015Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 135, Haabersti linnaosa, Tallinn, 13522 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.veskimetsa.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 93199 — Mujal liigitamata sporditegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101811017MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOR
OÜ RATSASPORTVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 05.08.2015
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 7 h tagasiST
Sihtasutus Tallinna RatsaspordikoolJURIIDILINE
Juriidiline isik · 90010887 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 16 h tagasi veskimetsa.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€354kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€12kviimane
€20k0 €€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 353 966 € | 11 570 € | 28 063 € | €67k | 6 | 01.07.2025 |
| 2023 | 323 388 € | −10 578 € | 16 493 € | €54k | 7 | 26.06.2024 |
| 2022 | 356 242 € | −12 152 € | 27 071 € | €59k | 7 | 28.06.2023 |
| 2021 | 307 896 € | 288 € | 39 223 € | €71k | 7 | 19.06.2022 |
| 2020 | 262 599 € | 7178 € | 38 935 € | €71k | 7 | 07.10.2021 |
| 2019 | 293 573 € | 206 € | 31 757 € | €63k | 7 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 79 383 € | 10 105 € | 6256 € | 5 |
| 2025 | 315 833 € | 49 398 € | 29 050 € | 5 |
| 2024 | 352 631 € | 62 811 € | 33 910 € | 7 |
| 2023 | 319 686 € | 54 368 € | 33 182 € | 7 |
| 2022 | 356 358 € | 55 192 € | 37 852 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €79k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €86k | €86k | €64k | €79k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €13k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €96k | €97k | €67k | €93k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €18k | €14k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €8k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €75k | €81k | €68k | €96k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €13k | €13k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 9 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €71k | €112k | €101k | €73k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €18k | €12k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €9k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 11 | 11 |
Toetused (1 · €6k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
6340 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50012580 / 6 · Olek: Jõustunud
30.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50012580 / 5 · Olek: Jõustunud
12.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
12.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50012580 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50012580 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012580 / 2 · Olek: Jõustunud
05.08.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
05.08.2015
Esmakanne
Ä 50012580 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Peeter SolmanJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet