Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.08.2015Äriregister
- Aadress
- Vallikraavi tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5057397Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62202 — Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101815877MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiRatechain Solutions OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 118 962 € | −2821 € | 64 528 € | €116k | 1 | 07.07.2025 |
| 2023 | 126 530 € | 26 006 € | 68 120 € | €119k | 1 | 23.05.2024 |
| 2022 | 87 121 € | 8708 € | 48 249 € | €103k | 1 | 11.07.2023 |
| 2021 | 51 811 € | 3854 € | 48 772 € | €114k | 0 | 26.08.2022 |
| 2020 | 73 465 € | −18 650 € | 44 919 € | €109k | 1 | 20.02.2021 |
| 2019 | 168 530 € | −410 € | 63 568 € | €135k | 2 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 25 064 € | 1685 € | 1664 € | 1 |
| 2025 | 133 603 € | 0 € | 5706 € | 1 |
| 2024 | 119 875 € | 834 € | 3220 € | 1 |
| 2023 | 139 464 € | 616 € | 1688 € | 1 |
| 2022 | 98 659 € | 429 € | 1817 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €29k | €38k | €43k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €20k | €31k | €38k | €31k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 834 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | 200 € | 756 € | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €25k | €26k | €40k | €49k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 616 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 267 € | 684 € | 470 € | 267 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €18k | €21k | €31k | €28k |
| Riigimaksud 2022 | 429 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 267 € | 267 € | 267 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | — | — | 1 | 1 |
Toetused (3 · €23k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2016
3972 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
3972 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2015
15 000 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded18.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
18.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50012934 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50012934 / 7 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012934 / 6 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50012934 / 5 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 50012934 / 4 · Olek: Jõustunud
14.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.03.2016
Muutmiskanne
Ä 50012934 / 3 · Olek: Jõustunud
15.02.2016
Muutmiskanne
Ä 50012934 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.02.2016
Muutmiskanne
Ä 50012934 / 2 · Olek: Jõustunud
11.08.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
11.08.2015
Esmakanne
Ä 50012934 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Omanikukonto: JAAN JAGOMÄGIJuhatuse liige, Osanik 32%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet