Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.09.2015Äriregister
- Aadress
- Volta tn 32-13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56301 — Jookide serveerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102092631MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 193 388 € | −13 686 € | 93 520 € | €140k | 2 | 11.03.2025 |
| 2023 | 195 935 € | 61 269 € | 107 206 € | €152k | 1 | 29.02.2024 |
| 2022 | 164 817 € | 23 919 € | 45 937 € | €55k | 1 | 23.02.2023 |
| 2021 | 79 098 € | 2978 € | 23 018 € | €29k | 2 | 22.03.2022 |
| 2020 | 71 743 € | 6271 € | 20 040 € | €27k | 1 | 26.01.2021 |
| 2019 | 84 228 € | 12 776 € | 13 769 € | €23k | 1 | 23.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 85 209 € | 13 965 € | 4785 € | 3 |
| 2025 | 301 645 € | 43 841 € | 20 183 € | 3 |
| 2024 | 238 112 € | 34 170 € | 15 356 € | 2 |
| 2023 | 231 484 € | 24 371 € | 7650 € | 2 |
| 2022 | 201 298 € | 21 918 € | 6897 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €85k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €58k | €90k | €67k | €88k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €13k | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €6k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 2 | 3 |
| Käive 2024 | €81k | €55k | €38k | €64k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €10k | €5k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €41k | €74k | €51k | €65k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €7k | €5k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2022 | €40k | €57k | €44k | €60k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €6k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiToetused (1 · €2k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1689 €
Riigihanked (1)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 23.08.2024 | Mentorteenused 2024-2025 inkubatsioonis osalevatele ettevõtetele | Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid | — |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded12.11.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
12.11.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50014647 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50014647 / 7 · Olek: Jõustunud
13.09.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
13.09.2018
Muutmiskanne
Ä 50014647 / 6 · Olek: Jõustunud
24.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
24.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50014647 / 5 · Olek: Jõustunud
23.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.08.2018
Muutmiskanne
Ä 50014647 / 4 · Olek: Jõustunud
16.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50014647 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50014647 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50014647 / 2 · Olek: Jõustunud
14.09.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
14.09.2015
Esmakanne
Ä 50014647 · Olek: Jõustunud
09.09.2015
Esmakanne
Ä 50014647 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Daniel Tate RenwickJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Craig Benjamin GibsonAsutaja · 2 muud ettevõtet