Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.09.2015Äriregister
- Aadress
- Metsakatsejaama vkt 18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101832630MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 800 535 € | 40 607 € | 208 636 € | €483k | 15 | 16.06.2025 |
| 2023 | 1 535 590 € | 12 910 € | 168 029 € | €433k | 15 | 09.09.2024 |
| 2022 | 2 206 632 € | 100 807 € | 158 119 € | €355k | 14 | 13.06.2023 |
| 2021 | 1 607 276 € | 8670 € | 57 312 € | €236k | 13 | 31.08.2022 |
| 2020 | 938 097 € | −87 098 € | 48 642 € | €408k | 11 | 07.09.2021 |
| 2019 | 1 249 867 € | 12 514 € | 135 740 € | €527k | 11 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 219 580 € | 9120 € | 16 701 € | 13 |
| 2025 | 1 161 038 € | 139 982 € | 95 336 € | 14 |
| 2024 | 1 892 261 € | 145 170 € | 85 833 € | 15 |
| 2023 | 1 454 908 € | 158 488 € | 85 567 € | 16 |
| 2022 | 2 195 349 € | 174 544 € | 90 053 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €220k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €187k | €300k | €331k | €343k |
| Riigimaksud 2025 | €30k | €43k | €24k | €44k |
| Tööjõumaksud 2025 | €23k | €24k | €25k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2024 | €563k | €442k | €524k | €363k |
| Riigimaksud 2024 | €62k | €31k | €34k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €23k | €21k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 15 | 14 | 14 | 15 |
| Käive 2023 | €400k | €347k | €307k | €401k |
| Riigimaksud 2023 | €40k | €30k | €46k | €41k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €18k | €22k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 16 | 16 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €333k | €685k | €607k | €570k |
| Riigimaksud 2022 | €40k | €39k | €43k | €52k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €24k | €24k | €22k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 15 | 14 | 13 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiAjalugu (20)
Äriregister kanded11.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50015034 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 8 · Olek: Jõustunud
27.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
13.06.2019
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 7 · Olek: Jõustunud
13.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 6 · Olek: Jõustunud
14.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50015034 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.08.2017
Muutmiskanne
Ä 50015034 / 2 · Olek: Jõustunud
29.08.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.09.2015
Esmakanne
Ä 50015034 · Olek: Jõustunud
14.09.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Lauri HõimJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet