Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.09.2015Äriregister
- Aadress
- SuurekiviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56493685Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 31001 — Mööbli (v.a madratsite) tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101820668MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOV
Oy Vallila Contract AbVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 09.09.2015
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiOV
Oy Vallila Contract AbVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 45%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 718 907 € | −11 823 € | −91 798 € | €69k | 10 | 25.06.2025 |
| 2023 | 635 456 € | 86 559 € | −79 975 € | €79k | 11 | 07.06.2024 |
| 2022 | 522 916 € | −106 366 € | −167 451 € | €54k | 12 | 09.05.2023 |
| 2021 | 428 475 € | −260 693 € | −61 085 € | €81k | 14 | 14.02.2022 |
| 2020 | 999 555 € | 86 468 € | 199 608 € | €289k | 18 | 19.04.2021 |
| 2019 | 1 076 453 € | 71 153 € | 113 140 € | €170k | 20 | 23.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 163 040 € | 72 483 € | 40 354 € | 13 |
| 2025 | 955 691 € | 190 968 € | 162 230 € | 15 |
| 2024 | 761 953 € | 158 414 € | 133 497 € | 14 |
| 2023 | 609 590 € | 154 323 € | 130 633 € | 11 |
| 2022 | 643 832 € | 122 129 € | 123 312 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €163k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €72k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €315k | €217k | €203k | €222k |
| Riigimaksud 2025 | €40k | €49k | €61k | €41k |
| Tööjõumaksud 2025 | €33k | €43k | €42k | €44k |
| Töötajaid 2025 | 16 | 15 | 15 | 15 |
| Käive 2024 | €129k | €186k | €162k | €285k |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €21k | €47k | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €37k | €19k | €36k | €42k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 10 | 11 | 14 |
| Käive 2023 | €126k | €173k | €116k | €195k |
| Riigimaksud 2023 | €45k | €36k | €40k | €33k |
| Tööjõumaksud 2023 | €41k | €34k | €33k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 9 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €210k | €147k | €116k | €171k |
| Riigimaksud 2022 | €42k | €24k | €21k | €35k |
| Tööjõumaksud 2022 | €42k | €26k | €23k | €33k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 14 | 12 | 12 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded04.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50015515 / M7 · Olek: Jõustunud
03.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.11.2024
Muutmiskanne
Ä 50015515 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 6 · Olek: Jõustunud
31.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50015515 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 5 · Olek: Jõustunud
27.01.2020
Muutmiskanne
Ä 50015515 / M4 · Olek: Jõustunud
22.01.2020
Muutmiskanne
Ä 50015515 / M3 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 4 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.02.2016
Muutmiskanne
Ä 50015515 / 2 · Olek: Jõustunud
08.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.01.2016
Muutmiskanne
Ä 50015515 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.09.2015
Esmakanne
Ä 50015515 · Olek: Jõustunud
22.09.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
21.09.2015
Esmakanne
Ä 50015515 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Andres KillingJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 55%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte