Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.11.2015Äriregister
- Aadress
- Tala tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47721 — Jalatsite ja nahktoodete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101897727MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 119 675 € | 127 310 € | 681 719 € | €875k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 082 984 € | 214 533 € | 587 989 € | €753k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 897 399 € | 269 074 € | 534 890 € | €695k | 2 | 26.06.2023 |
| 2021 | 431 695 € | 126 748 € | 323 578 € | €367k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 358 012 € | 89 980 € | 196 821 € | €244k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 252 274 € | 97 116 € | 106 841 € | €166k | 2 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 667 048 € | 27 002 € | 8310 € | 6 |
| 2025 | 1 656 464 € | 80 927 € | 28 485 € | 5 |
| 2024 | 1 456 219 € | 29 254 € | 23 522 € | 4 |
| 2023 | 1 726 257 € | 105 593 € | 26 019 € | 3 |
| 2022 | 1 224 621 € | 87 344 € | 10 607 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €667k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €532k | €323k | €335k | €467k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €21k | €16k | €33k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €6k | €6k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 3 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €419k | €357k | €311k | €370k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €7k | €5k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €511k | €329k | €342k | €544k |
| Riigimaksud 2023 | €28k | €16k | €39k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €7k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €295k | €209k | €290k | €430k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €15k | €3k | €44k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Toetused (2 · €98k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISLoomeettevõtjate ekspordivõimekuse arendamise toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
48 943 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
48 943 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded29.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
29.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50018628 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 10 · Olek: Jõustunud
21.07.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 18 sündmust
21.07.2023
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 9 · Olek: Jõustunud
26.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.06.2023
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 8 · Olek: Jõustunud
10.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50018628 / M3 · Olek: Jõustunud
10.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 7 · Olek: Jõustunud
21.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 6 · Olek: Jõustunud
19.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50018628 / M2 · Olek: Jõustunud
07.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 4 · Olek: Jõustunud
07.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 3 · Olek: Jõustunud
11.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50018628 / 2 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50018628 / M1 · Olek: Jõustunud
11.11.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
11.11.2015
Esmakanne
Ä 50018628 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Albert VarkkiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Igor MonteJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet