Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.11.2015Äriregister
- Aadress
- Anni tn 8-126ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 14211 — Pealisrõivaste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101886372MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94 088 € | −5350 € | 2575 € | €13k | 5 | 25.06.2025 |
| 2023 | 106 942 € | 9222 € | 14 925 € | €28k | 5 | 29.06.2024 |
| 2022 | 65 345 € | 13 952 € | 15 203 € | €22k | 4 | 28.06.2023 |
| 2021 | 62 416 € | −1905 € | 1251 € | €6k | 4 | 08.08.2022 |
| 2020 | 79 247 € | 1357 € | 3156 € | €11k | 4 | 08.08.2022 |
| 2019 | 77 635 € | −3184 € | 1799 € | €9k | 4 | 08.08.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 531 € | 9142 € | 4922 € | 4 |
| 2025 | 87 236 € | 36 089 € | 21 140 € | 4 |
| 2024 | 99 002 € | 48 942 € | 31 869 € | 5 |
| 2023 | 102 087 € | 37 467 € | 18 460 € | 5 |
| 2022 | 63 058 € | 21 668 € | 12 243 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €25k | €19k | €22k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €10k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €6k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €25k | €29k | €23k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €14k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €6k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €25k | €25k | €20k | €32k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €11k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €12k | €16k | €12k | €23k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded11.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 8 · Olek: Jõustunud
30.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
28.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.03.2023
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 5 · Olek: Jõustunud
06.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 4 · Olek: Jõustunud
11.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50018783 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 3 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50018783 / 2 · Olek: Jõustunud
20.11.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
20.11.2015
Esmakanne
Ä 50018783 · Olek: Jõustunud
13.11.2015
Esmakanne
Ä 50018783 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Gennadi GontšarovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte