Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.12.2015Äriregister
- Aadress
- Siili tn 21/1-33, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 13422 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 55103 — KülalistemajadÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€31kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
371 €viimane
500 €0 €−500 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31 120 € | 371 € | 3598 € | €14k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 29 848 € | 486 € | 3227 € | €6k | 0 | 01.07.2024 |
| 2022 | 17 160 € | 67 € | 2741 € | €3k | 0 | 28.06.2023 |
| 2021 | 6092 € | 151 € | 2674 € | €4k | 0 | 15.07.2022 |
| 2020 | 11 221 € | −438 € | 2524 € | €3k | 0 | 24.06.2021 |
| 2019 | 10 027 € | 124 € | 2962 € | €4k | 0 | 26.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (12)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50020852 / 6 · Olek: Jõustunud
27.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
27.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50020852 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50020852 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50020852 / 3 · Olek: Jõustunud
24.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.08.2016
Muutmiskanne
Ä 50020852 / 2 · Olek: Jõustunud
18.12.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
18.12.2015
Esmakanne
Ä 50020852 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Anželika TerzijanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet