Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.12.2015Äriregister
- Aadress
- Nõlva tee 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56485142Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101845232MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 276 107 € | 25 853 € | 316 486 € | €651k | 2 | 17.06.2025 |
| 2023 | 386 389 € | 46 677 € | 290 633 € | €469k | 2 | 23.06.2024 |
| 2022 | 289 885 € | 68 093 € | 243 956 € | €469k | 2 | 24.03.2023 |
| 2021 | 144 772 € | −11 808 € | 175 863 € | €352k | 2 | 28.06.2022 |
| 2020 | 134 262 € | −33 472 € | 187 671 € | €314k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 193 140 € | 35 603 € | 224 365 € | €376k | 2 | 25.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 25 247 € | 4656 € | 2768 € | 1 |
| 2025 | 183 483 € | 33 395 € | 15 354 € | 1 |
| 2024 | 331 814 € | 39 205 € | 16 743 € | 2 |
| 2023 | 427 579 € | 41 506 € | 17 475 € | 2 |
| 2022 | 277 166 € | 29 886 € | 18 152 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €46k | €34k | €20k | €83k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €8k | €3k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €88k | €61k | €64k | €120k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €5k | €5k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €127k | €24k | €132k | €145k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | 0 € | €15k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €25k | €13k | €136k | €102k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €13k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (8 · €84k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
21 070 €
PRIAEU/EAFRD2024
8432 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
804 €
PRIAEU/EAFRD2023
26 248 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
11 961 €
PRIAEU/EAFRD2023
9746 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded08.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.07.2025
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 9 · Olek: Jõustunud
25.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
25.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 8 · Olek: Jõustunud
18.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 7 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 3 · Olek: Jõustunud
10.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.03.2016
Muutmiskanne
Ä 50021441 / 2 · Olek: Jõustunud
30.12.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
30.12.2015
Esmakanne
Ä 50021441 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Urmas KannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte