Üldandmed
Äriregister · 26 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.01.2016Äriregister
- Aadress
- Liivaoja tn 4a-24ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101853538MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 26 min tagasiAsutajad
Äriregister · 26 min tagasiPI
Pharmacy Invest OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 23.12.2015
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 26 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 26 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5 140 835 € | −88 151 € | −64 627 € | €888k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 5 051 748 € | 303 430 € | 23 524 € | €1.4m | 4 | 14.06.2024 |
| 2022AUD | 4 208 233 € | 42 611 € | −664 871 € | €1.0m | 3 | 14.06.2023 |
| 2021 | 3 794 742 € | 280 971 € | −707 481 € | €660k | 1 | 14.06.2022 |
| 2020AUD | 3 538 776 € | −146 396 € | −988 452 € | €742k | 24 | 30.06.2021 |
| 2019 | 2 798 156 € | −321 585 € | −842 056 € | €550k | 22 | 06.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 798 514 € | 0 € | 20 525 € | 25 |
| 2025 | 5 940 993 € | 4093 € | 86 051 € | 27 |
| 2024 | 5 185 962 € | 27 774 € | 96 841 € | 24 |
| 2023 | 4 935 497 € | 31 929 € | 72 917 € | 7 |
| 2022 | 4 112 327 € | 2115 € | 40 041 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.8m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 25 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.4m | €1.5m | €1.4m | €1.6m |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 0 € | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €21k | €19k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 24 | 24 | 24 | 27 |
| Käive 2024 | €1.4m | €1.3m | €1.2m | €1.4m |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €2k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €25k | €25k | €23k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 11 | 13 | 24 |
| Käive 2023 | €1.2m | €1.2m | €1.1m | €1.4m |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €7k | €12k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €17k | €18k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 8 | 8 | 7 |
| Käive 2022 | €1.0m | €910k | €966k | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €1k | 0 € | 901 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €6k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 7 | 6 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded21.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
21.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50022083 / 9 · Olek: Jõustunud
13.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50022083 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 15 sündmust
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50022083 / 7 · Olek: Jõustunud
28.07.2021
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50022083 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.01.2021
Muutmiskanne
Ä 50022083 / 6 · Olek: Jõustunud
08.01.2020
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50022083 / M1 · Olek: Jõustunud
31.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50022083 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50022083 / 4 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
08.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50022083 / 3 · Olek: Jõustunud
19.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50022083 / 2 · Olek: Jõustunud
12.01.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
12.01.2016
Esmakanne
Ä 50022083 · Olek: Jõustunud