Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.01.2016Äriregister
- Aadress
- Rukkilille tee 13, Kriilevälja küla, Paide linn, 72752 Järva maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 56940759Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 82991 — Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 98450076B5FBFFCDDA33 · lapsed · väljastatud 05.03.2019 · uuendamine hilinenud 801 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiOÜ Stul Invest on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€21kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€13kviimane
€20k€9k€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20 901 € | 13 022 € | 24 073 € | €24k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 4986 € | 491 € | 15 651 € | €16k | 0 | 27.06.2024 |
| 2022 | 1645 € | 4566 € | 16 855 € | €17k | 0 | 24.09.2023 |
| 2021 | 10 307 € | 6029 € | 16 338 € | €19k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 10 939 € | −1098 € | 10 309 € | €14k | 0 | 22.02.2022 |
| 2019 | 27 044 € | 10 314 € | 11 407 € | €15k | 1 | 01.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 180 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 1320 € | 40 € | — |
| 2023 | — | 244 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 180 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 180 € | 170 € | 360 € | 610 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 40 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | 244 € |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded10.04.2026
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 11 · Olek: Jõustunud
10.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
14.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 10 · Olek: Jõustunud
14.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
19.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
19.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
15.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 7 · Olek: Jõustunud
15.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.03.2019
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 6 · Olek: Jõustunud
07.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50022494 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.10.2018
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 5 · Olek: Jõustunud
22.10.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50022494 / 4 · Olek: Jõustunud
06.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50022494 / 2 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.01.2016
Esmakanne
Ä 50022494 · Olek: Jõustunud
18.01.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tõnn LutsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet