Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.02.2016Äriregister
- Aadress
- Võru tn 6aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5212276Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101867113MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 544 479 € | −32 283 € | 475 086 € | €508k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 534 028 € | −80 020 € | 507 369 € | €1.3m | 4 | 26.06.2024 |
| 2022 | 511 782 € | 32 801 € | 587 389 € | €729k | 4 | 27.06.2023 |
| 2021 | 900 619 € | −26 558 € | 554 588 € | €772k | 7 | 16.06.2022 |
| 2020 | 770 103 € | 14 424 € | 581 146 € | €874k | 7 | 30.06.2021 |
| 2019 | 858 591 € | 150 708 € | 566 722 € | €964k | 7 | 27.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 36 093 € | 9071 € | 5586 € | 4 |
| 2025 | 580 343 € | 57 987 € | 20 178 € | 3 |
| 2024 | 709 957 € | 250 162 € | 69 006 € | 2 |
| 2023 | 570 022 € | 49 087 € | 43 630 € | 5 |
| 2022 | 705 197 € | 71 033 € | 30 609 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €36k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €72k | €116k | €387k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €8k | €17k | €29k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €5k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 4 | 3 |
| Käive 2024 | €236k | €175k | €148k | €152k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €43k | €41k | €167k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €22k | €21k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €125k | €131k | €152k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €15k | €16k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €10k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €222k | €179k | €193k | €111k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €12k | €22k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €7k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiRiigihanked (3 · €12.8m)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 13.06.2023 | Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kagu regioonis 2023-2 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2 650 000 € |
| 21.10.2022 | 2022 - 2026 a. lumetõrjetööde tegemine Võru valla piirkonnas nr 28 | Võru Vallavalitsus | 115 000 € |
| 29.07.2021 | Objektipõhiste raieteenuste raamleping | Riigimetsa Majandamise Keskus | 10 000 000 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 9 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50023686 / 8 · Olek: Jõustunud
07.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
25.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
25.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 6 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.05.2016
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 3 · Olek: Jõustunud
26.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.04.2016
Muutmiskanne
Ä 50023686 / 2 · Olek: Jõustunud
27.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.02.2016
Esmakanne
Ä 50023686 · Olek: Jõustunud
09.02.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
08.02.2016
Esmakanne
Ä 50023686 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.02.2016
Esmakanne
Ä 50023686 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ruve MoorJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet