Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.02.2016Äriregister
- Aadress
- Hoiu tn 9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5051186 · +372 5290776Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25511 — Metallpindade katmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101856768MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 98 991 € | −16 840 € | 12 080 € | €65k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 132 583 € | 10 297 € | 28 920 € | €92k | 1 | 19.06.2024 |
| 2022 | 125 741 € | 12 785 € | 18 622 € | €97k | 1 | 28.06.2023 |
| 2021 | 960 € | 101 € | 5837 € | €48k | 0 | 06.07.2022 |
| 2020 | 1200 € | 563 € | 5736 € | €48k | 0 | 26.11.2021 |
| 2019 | 64 € | 1840 € | 5173 € | €47k | 0 | 28.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 553 € | 13 991 € | 10 301 € | 2 |
| 2025 | 123 953 € | 34 428 € | 21 300 € | 3 |
| 2024 | 111 859 € | 29 130 € | 22 137 € | 2 |
| 2023 | 138 503 € | 27 316 € | 19 598 € | 2 |
| 2022 | 109 394 € | 26 780 € | 16 974 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €21k | €18k | €34k | €50k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €3k | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €3k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €42k | €27k | €21k | €21k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €8k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €40k | €35k | €24k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €10k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €12k | €17k | €32k | €48k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €5k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50024874 / 7 · Olek: Jõustunud
13.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50024874 / 6 · Olek: Jõustunud
22.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
22.08.2018
Muutmiskanne
Ä 50024874 / 5 · Olek: Jõustunud
27.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50024874 / 4 · Olek: Jõustunud
26.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50024874 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50024874 / 3 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50024874 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
25.02.2016
Esmakanne
Ä 50024874 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 20 ettevõttes.
Art AasaAsutaja · 1 muu ettevõte
Sergo SaluAsutaja · 3 muud ettevõtet
Rait TampAsutaja · 6 muud ettevõtet
Arana Projekt OÜ
Asutaja
Bengo Finants OÜ
Osanik 50%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Bengo Grupp OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Bengo Kinnisvara OÜ
Osanik 50%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Estonteco RKM OÜ
Osanik 5%
Viimsi vald, Haabneeme alevik, Heki tee 16 korteriühistu
Juhatuse liige
Hannes TampTegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Arana Projekt OÜ
Asutaja
Bengo Kinnisvara OÜ
Juhatuse liige
Estonteco RKM OÜ
AsutajaOsanik 45%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
HTTS Arendus OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
MEWOX EHITUS OÜ
Osanik 45%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Spordiklubi Betoon
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Tresco Metall OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 10%Juhatuse liige
Inga TampTegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet