Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2016Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 52, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10145 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.hfashion.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56202509Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47121 — Muu spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101961103MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 17 h tagasi hfashion.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Muu
Open Graph
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€84kviimane
€200k€100k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-15kviimane
€50k€15k€-20k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 270 € | −14 918 € | 51 938 € | €100k | 2 | 31.03.2026 |
| 2024 | 104 871 € | −10 190 € | 66 856 € | €105k | 2 | 20.04.2025 |
| 2023 | 165 129 € | 3898 € | 77 046 € | €104k | 2 | 05.03.2024 |
| 2022 | 173 610 € | 21 881 € | 73 148 € | €82k | 1 | 21.04.2023 |
| 2021 | 147 924 € | 16 874 € | 51 267 € | €61k | 1 | 04.05.2022 |
| 2020 | 112 780 € | 12 468 € | 31 893 € | €40k | 1 | 20.05.2021 |
| 2019 | 105 425 € | 5108 € | 19 425 € | €32k | 1 | 20.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 907 € | 3802 € | 1711 € | 2 |
| 2025 | 152 999 € | 21 065 € | 6541 € | 2 |
| 2024 | 181 286 € | 24 567 € | 7460 € | 2 |
| 2023 | 287 257 € | 35 831 € | 10 196 € | 2 |
| 2022 | 294 315 € | 39 882 € | 10 739 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €38k | €40k | €39k | €36k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €47k | €44k | €37k | €53k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €6k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | 854 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €71k | €90k | €64k | €62k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €10k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €61k | €73k | €74k | €87k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €11k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50026168 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50026168 / 5 · Olek: Jõustunud
21.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50026168 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 8 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50026168 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50026168 / 3 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50026168 / 2 · Olek: Jõustunud
27.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
15.03.2016
Esmakanne
Ä 50026168 · Olek: Jõustunud
15.03.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Helerin SildojaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte