Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.04.2016Äriregister
- Aadress
- Kõrgemäe, Paloveere küla, Võru vald, 65232 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56686365Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€39kviimane
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
−270 €viimane
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39 481 € | −270 € | 171 € | 171 € | 0 | 26.06.2025 |
| 2023 | 32 456 € | 441 € | 2500 € | €3k | 0 | 29.06.2024 |
| 2022 | 27 223 € | 5304 € | 5304 € | €5k | 0 | 22.06.2023 |
| 2021 | 8403 € | −5304 € | 2500 € | €3k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 5304 € | 5304 € | 5946 € | €6k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 7822 € | −31 € | 642 € | 642 € | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (14)
Äriregister kanded13.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50027437 / 6 · Olek: Jõustunud
13.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50027437 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50027437 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50027437 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50027437 / 3 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50027437 / 2 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.04.2016
Esmakanne
Ä 50027437 · Olek: Jõustunud
04.04.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Erki TalvikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet