Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.04.2016Äriregister
- Aadress
- Pihlaka tee 14, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- mtrade.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 55559831Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 38211 — Materjalide taaskasutusele võtmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101875781MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
mtrade.ee
Äriregister
Sisuhaldus (CMS)WordPress
VeebiserverLiteSpeed
JavaScript-teekjQuery
UI raamistikTailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€515kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€11kviimane
€100k€25k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 514 535 € | 10 545 € | 212 149 € | €223k | 2 | 26.06.2025 |
| 2023 | 812 812 € | −29 707 € | 201 604 € | €270k | 4 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 013 905 € | 55 444 € | 231 311 € | €242k | 3 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 245 001 € | 95 491 € | 175 867 € | €192k | 1 | 20.06.2022 |
| 2020 | 396 787 € | 32 511 € | 80 376 € | €173k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 412 626 € | 39 443 € | 47 865 € | €53k | 2 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 62 478 € | 3267 € | 2080 € | 2 |
| 2025 | 348 979 € | 18 329 € | 7052 € | 2 |
| 2024 | 451 515 € | 23 078 € | 15 320 € | 2 |
| 2023 | 935 953 € | 25 350 € | 18 632 € | 6 |
| 2022 | 1 180 856 € | 46 347 € | 12 348 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €62k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €60k | €107k | €101k | €81k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €4k | €8k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €113k | €138k | €98k | €103k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €8k | €3k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €4k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €164k | €328k | €275k | €170k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €6k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €297k | €423k | €230k | €231k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €12k | €18k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 5 | 5 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded13.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 7 · Olek: Jõustunud
18.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
18.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50027974 / 6 · Olek: Jõustunud
30.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.01.2019
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 3 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 50027974 / 2 · Olek: Jõustunud
01.11.2017
Muutmiskanne
Ä 50027974 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.04.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
15.04.2016
Esmakanne
Ä 50027974 · Olek: Jõustunud
11.04.2016
Esmakanne
Ä 50027974 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Dmitri ŠAPORENKOJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte