Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.04.2016Äriregister
- Aadress
- Melissi tn 3, Raadi alev, Tartu vald, 60534 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.serman.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 55986293Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62202 — Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101871691MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 984500DD68EBD4B97A37 · väljastatud 24.01.2022GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiServer Management OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 3 päeva tagasi serman.ee54 aktiivset tehnoloogiat 19 grupis
Vidinad14Analüütika5E-postiserver4JavaScript-teegid4Programmikeel4Lingitud teenused4Mobiilitehnoloogiad3RSS / vood2Sisuhaldus (CMS)2Hosting2Raamistikud2Mapping1Server1SSL-sertifikaat1CDN1Ns1Cdns1Ads1Copyright1
Kategooriate jaotus
Vidinad (14)
SEO Management · WordPress Plugins · Marketing Automation · Fonts · Site Search · Search API · Semantic Search · Content Optimization · Graphic Design Tool · UX/UI Design Tool · Content Creation · Privacy Compliance · Compliance Software · Data Protection · Page Builder · Website Builder · Page Builder Addons · Low-Code/No-Code Platform · Website Builder Plugins · CAPTCHA · Bot Detection · Spam Protection · Fraud Prevention · Remote Access Software · Remote Support · Team Collaboration & Management · Tag Management · Data Management Platform · Digital Experience Optimization · API Management · Business Intelligence · Web Performance Monitoring · Image Optimization · Website Performance · Caching · Content Management System
Analüütika (5)
Application Performance · Audience Measurement · Visitor Count Tracking · Site Optimization · Conversion Optimization · A/B Testing · Advertiser Tracking · Personalization · Mobile · Tag Management · Conversion Tracking · Web Analytics · User Behavior Analytics · Threat Protection · Network Security · Cybersecurity Intelligence · Web Security · Bot Management
E-postiserver (4)
Business Email Hosting · DMARC · Secure Email
JavaScript-teegid (4)
Animation · jQuery Plugin · JavaScript Library · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · Resource Loader · UI · Performance Optimization · Lazy Loading
Programmikeel (4)
—
Lingitud teenused (4)
—
Mobiilitehnoloogiad (3)
—
RSS / vood (2)
—
Sisuhaldus (CMS) (2)
Open Source · Blog · Simple Website Builder · Community CMS · eCommerce Enabled
Hosting (2)
US hosting · Cloud Hosting · Cloud PaaS
Raamistikud (2)
WordPress Theme · Schema
Mapping (1)
Maps
Server (1)
—
SSL-sertifikaat (1)
—
CDN (1)
—
Ns (1)
—
Cdns (1)
Edge Delivery Network
Ads (1)
Ad Server · Ad Network · Ad Analytics · Demand-side Platform · Ad Exchange
Copyright (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€83kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€7kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82 562 € | 6712 € | 81 464 € | €104k | 1 | 12.06.2025 |
| 2023 | 93 872 € | 44 648 € | 74 752 € | €105k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 56 357 € | 2382 € | 42 104 € | €51k | 1 | 09.05.2023 |
| 2021 | 84 235 € | 21 180 € | 37 222 € | €48k | 1 | 04.05.2022 |
| 2020 | 76 122 € | 4454 € | 16 042 € | €29k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 66 657 € | 4455 € | 11 588 € | €28k | 1 | 16.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 352 € | 4567 € | 962 € | 1 |
| 2025 | 78 866 € | 20 488 € | 9358 € | 1 |
| 2024 | 101 721 € | 26 831 € | 10 013 € | 1 |
| 2023 | 88 420 € | 12 527 € | 4877 € | 1 |
| 2022 | 58 268 € | 8527 € | 2994 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 962 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €17k | €23k | €20k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €36k | €27k | €16k | €22k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €6k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €14k | €25k | €14k | €35k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 0 € | €3k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | 731 € | €1k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €16k | €12k | €11k | €20k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 696 € | 975 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded11.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
11.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 9 · Olek: Jõustunud
13.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 15 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 7 · Olek: Jõustunud
16.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.08.2022
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 6 · Olek: Jõustunud
27.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 5 · Olek: Jõustunud
29.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
29.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50028485 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 3 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50028485 / 2 · Olek: Jõustunud
19.04.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
19.04.2016
Esmakanne
Ä 50028485 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Timo PuistajaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet