Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.04.2016Äriregister
- Aadress
- Mõisa tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56235820Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101886220MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 003 319 € | 8840 € | 122 112 € | €340k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 2 128 837 € | 23 143 € | 113 272 € | €511k | 6 | 18.06.2024 |
| 2022 | 1 145 625 € | 25 229 € | 90 130 € | €680k | 7 | 22.05.2023 |
| 2021 | 1 046 760 € | 22 692 € | 67 527 € | €587k | 9 | 17.03.2022 |
| 2020 | 1 001 116 € | 21 199 € | 49 233 € | €605k | 10 | 09.04.2021 |
| 2019 | 3 287 799 € | −87 391 € | 28 361 € | €698k | 13 | 15.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 273 412 € | 27 519 € | 10 893 € | 5 |
| 2025 | 1 021 364 € | 132 175 € | 64 460 € | 5 |
| 2024 | 861 147 € | 134 189 € | 79 789 € | 5 |
| 2023 | 2 331 901 € | 168 414 € | 66 297 € | 5 |
| 2022 | 1 071 703 € | 147 392 € | 71 194 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €273k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €318k | €228k | €218k | €257k |
| Riigimaksud 2025 | €50k | €18k | €29k | €36k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €18k | €15k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €181k | €179k | €174k | €327k |
| Riigimaksud 2024 | €47k | €19k | €22k | €46k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €20k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Käive 2023 | €556k | €714k | €511k | €551k |
| Riigimaksud 2023 | €42k | €50k | €36k | €40k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €14k | €17k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €270k | €155k | €183k | €463k |
| Riigimaksud 2022 | €41k | €32k | €38k | €37k |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €16k | €18k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 6 | 4 | 4 |
Tegevusload (6)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiToetused (1 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
8192 €
Riigihanked (3 · €7.7m)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.04.2023 | Retke tee 1 asuva kiirabijaama põranda rekonstrueerimine | Tallinna Linnavaraamet | 334 138 € |
| 10.10.2022 | Tallinna Tehnikaülikooli väikesemahulised projekteerimis- ja ehitustööd | Tallinna Tehnikaülikool | 5 000 000 € |
| 26.02.2020 | Narva Kreenholmi ladude vana kompleksi A ploki rekonstrueerimine | Varesesaar OÜ | 2 409 978 € |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded13.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50028271 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50028271 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50028271 / 6 · Olek: Jõustunud
12.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
12.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50028271 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50028271 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50028271 / 3 · Olek: Jõustunud
02.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.11.2016
Muutmiskanne
Ä 50028271 / 2 · Olek: Jõustunud
22.04.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
22.04.2016
Esmakanne
Ä 50028271 · Olek: Jõustunud
15.04.2016
Esmakanne
Ä 50028271 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Urmo KaasikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet