Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.05.2016Äriregister
- Aadress
- Rävala pst 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10143 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 6832 — Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu aluselÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101877064MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€39kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€18kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38 547 € | 17 952 € | 126 630 € | €127k | 0 | 01.07.2025 |
| 2023 | 37 130 € | 15 728 € | 108 678 € | €109k | 0 | 05.08.2024 |
| 2022 | 37 470 € | 14 507 € | 92 950 € | €93k | 0 | 17.12.2023 |
| 2021 | 44 106 € | 22 398 € | 78 443 € | €78k | 0 | 05.01.2022 |
| 2020 | 30 445 € | 19 457 € | 56 045 € | €56k | 0 | 01.07.2021 |
| 2019 | 32 055 € | 14 012 € | 36 588 € | €37k | 0 | 12.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€10k€5k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4228 € | — | — | — |
| 2025 | 27 948 € | 1389 € | 767 € | 1 |
| 2024 | 23 002 € | 556 € | 0 € | — |
| 2023 | 24 100 € | 543 € | 0 € | — |
| 2022 | 25 254 € | 818 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €10k | €5k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | 278 € | 259 € | 86 € | 766 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 767 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | — |
| Käive 2024 | €5k | €7k | €6k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | 63 € | 166 € | 218 € | 109 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €6k | €5k | €8k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | 38 € | 155 € | 231 € | 119 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €7k | €5k | €7k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | 123 € | 258 € | 290 € | 147 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded11.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50029863 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.11.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50029863 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50029863 / 5 · Olek: Jõustunud
13.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50029863 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50029863 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 50029863 / M2 · Olek: Jõustunud
14.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50029863 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50029863 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50029863 / 2 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.05.2016
Esmakanne
Ä 50029863 · Olek: Jõustunud
11.05.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Einar VellendJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Neonilla VellendAsutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet