Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.06.2016Äriregister
- Aadress
- Pilve tn 11/4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5057038Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46331 — Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101993142MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 h tagasiTeadus ja Tegu OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 52 475 € | −7149 € | 28 999 € | €31k | 0 | 12.06.2025 |
| 2023 | 79 555 € | 24 694 € | 117 081 € | €133k | 1 | 31.05.2024 |
| 2022 | 95 081 € | 81 377 € | 132 387 € | €175k | 4 | 01.06.2023 |
| 2021 | 178 825 € | 32 771 € | 51 010 € | €94k | 4 | 27.06.2022 |
| 2020 | 23 190 € | 4356 € | 18 239 € | €34k | 0 | 18.06.2021 |
| 2019 | 34 634 € | 3916 € | 13 883 € | €24k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 10 970 € | 1573 € | 0 € | — |
| 2025 | 31 367 € | 3077 € | 0 € | — |
| 2024 | 69 009 € | 46 415 € | 933 € | 3 |
| 2023 | 58 662 € | 12 091 € | 9002 € | 3 |
| 2022 | 142 736 € | 63 383 € | 43 031 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €11k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €9k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 719 € | 276 € | 736 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €21k | €9k | €28k | €10k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | 788 € | €5k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 933 € |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | −807 € | €21k | €17k | €22k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €3k | 166 € | 20 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €46k | €28k | €44k | €25k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €12k | €21k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €7k | €15k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 6 |
Toetused (4 · €34k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2020
13 125 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
13 125 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2017
3988 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2017
3988 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded13.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 7 · Olek: Jõustunud
19.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 4 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 3 · Olek: Jõustunud
11.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.10.2017
Muutmiskanne
Ä 50032188 / 2 · Olek: Jõustunud
17.06.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
17.06.2016
Esmakanne
Ä 50032188 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Väino PoikalainenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Lembit LepasaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet