Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.06.2016Äriregister
- Aadress
- Kesk tee 12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25121 — Metalluste ja -akende tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101890012MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 378 695 € | 180 785 € | 1 137 028 € | €1.3m | 16 | 10.04.2025 |
| 2023AUD | 5 063 439 € | 80 595 € | 1 056 243 € | €1.5m | 16 | 30.09.2024 |
| 2022AUD | 4 224 139 € | 177 317 € | 860 648 € | €1.9m | 16 | 11.05.2023 |
| 2021AUD | 3 011 637 € | 172 849 € | 683 331 € | €1.2m | 8 | 28.10.2022 |
| 2020 | 2 236 385 € | 173 387 € | 510 482 € | €793k | 8 | 26.07.2021 |
| 2019 | 3 007 173 € | 181 557 € | 437 095 € | €661k | 7 | 13.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 010 880 € | 122 721 € | 71 620 € | 17 |
| 2025 | 3 004 216 € | 448 733 € | 265 417 € | 17 |
| 2024 | 4 149 539 € | 677 615 € | 261 407 € | 15 |
| 2023 | 7 081 767 € | 710 453 € | 258 079 € | 15 |
| 2022 | 5 593 673 € | 558 559 € | 163 716 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.0m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €123k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €72k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 17 | — | — | — |
| Käive 2025 | €508k | €800k | €734k | €962k |
| Riigimaksud 2025 | €94k | €115k | €108k | €132k |
| Tööjõumaksud 2025 | €63k | €62k | €70k | €70k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 16 | 15 | 17 |
| Käive 2024 | €1.1m | €1.4m | €983k | €683k |
| Riigimaksud 2024 | €154k | €230k | €154k | €140k |
| Tööjõumaksud 2024 | €62k | €64k | €67k | €68k |
| Töötajaid 2024 | 15 | 16 | 16 | 15 |
| Käive 2023 | €2.2m | €2.0m | €1.9m | €948k |
| Riigimaksud 2023 | €168k | €221k | €192k | €129k |
| Tööjõumaksud 2023 | €62k | €67k | €66k | €63k |
| Töötajaid 2023 | 16 | 16 | 15 | 15 |
| Käive 2022 | €1.3m | €1.1m | €1.2m | €2.0m |
| Riigimaksud 2022 | €153k | €92k | €133k | €181k |
| Tööjõumaksud 2022 | €28k | €33k | €50k | €52k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 14 | 14 | 16 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (22)
Äriregister kanded03.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50032266 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50032266 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
11.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50032266 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50032266 / 8 · Olek: Jõustunud
15.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.03.2023
Muutmiskanne
Ä 50032266 / 7 · Olek: Jõustunud
12.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50032266 / 6 · Olek: Jõustunud
02.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50032266 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50032266 / 5 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50032266 / 4 · Olek: Jõustunud
26.04.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
26.04.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50032266 / 3 · Olek: Jõustunud
13.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.04.2017
Muutmiskanne
Ä 50032266 / 2 · Olek: Jõustunud
12.04.2017
Muutmiskanne
Ä 50032266 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.06.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
20.06.2016
Esmakanne
Ä 50032266 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Tõnu OrdJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Vladislav KrigerJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet