Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.07.2016Äriregister
- Aadress
- Urve tn 4aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5089615Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101917005MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51 913 € | −20 691 € | −10 834 € | €36k | 1 | 29.06.2025 |
| 2023 | 124 177 € | −13 619 € | 9857 € | €85k | 2 | 12.07.2024 |
| 2022 | 276 958 € | 13 910 € | 20 975 € | €124k | 3 | 01.06.2023 |
| 2021 | 77 140 € | 3304 € | 7065 € | €144k | 3 | 23.10.2022 |
| 2020 | 95 207 € | −48 280 € | 3761 € | €138k | 3 | 23.08.2021 |
| 2019 | 172 436 € | 4173 € | 52 041 € | €176k | 3 | 20.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 24 674 € | 3701 € | 1103 € | 1 |
| 2025 | 82 707 € | 1148 € | 2698 € | 1 |
| 2024 | 65 795 € | 317 € | 2507 € | 1 |
| 2023 | 201 701 € | 20 030 € | 17 506 € | 2 |
| 2022 | 207 965 € | 36 508 € | 38 756 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €13k | €22k | €15k | €32k |
| Riigimaksud 2025 | 641 € | 103 € | 0 € | 404 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 681 € | 650 € | 920 € | 447 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €14k | €4k | €27k | €21k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 317 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 640 € | 337 € | 675 € | 855 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €45k | €111k | €34k | €12k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €15k | €1k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €13k | €2k | 702 € |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €27k | €64k | €84k | €32k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €9k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €10k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Toetused (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
15 000 €
Ajalugu (11)
Äriregister kanded11.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50033387 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50033387 / 5 · Olek: Jõustunud
14.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
14.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50033387 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50033387 / 3 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50033387 / 2 · Olek: Jõustunud
11.07.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
11.07.2016
Esmakanne
Ä 50033387 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mihkel MändmetsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte